MMA PLKSWRadosław Paczuski o swoim rywalu przed KSW 70: Wygrał z mistrzem UFC Israelem Adesanyą, dwukrotnie z Alexem Pereirą

Radosław Paczuski o swoim rywalu przed KSW 70: Wygrał z mistrzem UFC Israelem Adesanyą, dwukrotnie z Alexem Pereirą

Już w najbliższą sobotę 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 70. Kilka dni przed tą imprezą, Radosław Paczuski w rozmowie z Super Expressem krótko scharakteryzował swojego najbliższego rywala.

Radosław Paczuski

A jego rywalem będzie Jason Wilnis. To zawodnik, który w kickboxingu stoczył ponad czterdzieści zawodowych pojedynków. W roku 2012 wywalczył tytuł mistrzowski organizacji It’s Showtime, a cztery lata później na jego biodrach zawisł pas Glory, najbardziej prestiżowej kickboxerskiej organizacji na świecie. Dzierżąc tytuł Glory Wilnis pokonał w ringu Israela Adesanyę, aktualnego mistrza UFC wagi średniej.

I ten fakt zaznacza także Paczuski, który w rozmowie z SE tak podsumował Wilnisa:

” Wygrał z mistrzem UFC Israelem Adesanyą, dwukrotnie z Alexem Pereirą. Ma na rozkładzie wielu mocnych zawodników. Twardy gość, który na pewno postawi twarde warunki.”

Co ciekawe, Radosław Paczuski zdradził na jak długo podpisał kontrakt z Federacją KSW i przyznał, że w przyszłości marzą mu się występy w UFC:

“Trzeba mierzyć jak najwyżej. Marzenia na przyszłość to walki w UFC, ale do tego jest długa droga. Podpisaliśmy kontrakt na 6 walk w KSW i chcę pokazać się tu z jak najlepszej strony.”

Cała rozmowa do sprawdzenia -> TUTAJ.

KSW 70

Data: 28 maja 2022 roku
Transmisja: start o 19:00 (sobota)

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (16-7, 1 N/C) vs. Michał Materla (31-8)
120,2 kg: Ricardo Prasel (12-3) vs. Daniel Omielańczuk (25-12-1, 1 N/C)
93 kg: Ivan Erslan (11-1, 1 N/C) vs. Rafał Kijańczuk (11-4)
120,2 kg: Marek Samociuk (3-2) vs. Izu Ugonoh (1-1)
93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0) vs. Bartosz Leśko (11-2-2)
83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0) vs. Jason Wilnis (2-0)
52,2 kg: Anita Bekus (5-2) vs. Roberta Zocco (3-3)
83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-6, 1 N/C) vs. Tommy Quinn (8-5, 1 N/C)
74 kg: Łukasz Rajewski (11-7, 1 N/C) vs. Francisco Barrio (9-2)

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Demian Maia nie pakuje plecaka i nie odchodzi na emeryturę: Chcę stoczyć jeszcze jedną walkę

Wygląda na to, że jeden z najlepszych grapplerów w historii mieszanych sztuk walki – Demian Maia nie pakuje swoich rzeczy do plecaka, by zwinąć się ze sportu i zacząć życie na sportowej emeryturze. Brazylijczyk liczy na jeszcze jedną walkę. Walkę koniecznie stoczoną w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis