MMA PLArtur SzpilkaRadczenko gotowy na rewanż ze Szpilką nawet w kategorii ciężkiej!

Radczenko gotowy na rewanż ze Szpilką nawet w kategorii ciężkiej!

Sergey Radczenko (7-7, 2 KO) nie odpuszcza! Ukrainiec deklaruje, że jest gotowy na rewanż z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) nawet w kategorii ciężkiej. Przypomnijmy, że w poprzednim roku ”Szpila” wygrał z Radczenką po mocno dyskusyjnej decyzji sędziów.

Wszystko wskazuje na to, że na przełomie marca-kwietnia dojdzie do zestawienia Szpilki z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Będzie to ostatni pojedynek wojownika z Wieliczki pod skrzydłami promotora Andrzeja Wasilewskiego. Na linii Szpilka-Różański ostatnio było gorąco. 

Radczenko gotowy na rewanż nawet w wadze ciężkiej!

Sergey Radczenko (7-7, 2 KO) jest skłonny przystać na różne warunki, aby tylko doszło do jego rewanżowego starcia z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO). Ukrainiec w rozmowie z Super Expressem zdradził, że jest gotowy na drugie starcie nawet w kategorii ciężkiej.

Chciałbym poznać datę rewanżu dwa miesiące wcześniej, by móc się porządnie przygotować. Powtarzam ”Artur, mogę walczyć z tobą nawet w wadze ciężkiej. Po prostu chcę tej walki. Każdy prawdziwy facet i wojownik, który szanuje siebie i swoich fanów, dotrzymuje słowa”. Mam nadzieję, że Artur też dotrzyma.

Wojownik z Wieliczki ostatni pojedynek stoczył w marcu 2020 roku. Szpilka w Łomży po latach wrócił do wagi cruiser. Nie był to dobry występ Artura. 31-latek leżał na deskach i musiał przetrwać kryzysy w starciu z niebezpiecznym Sergey’em Radczenko. Po dziesięciu rundach sędziowie wskazali niejednogłośnie na stronę Artura. Trzeba dodać, że ta decyzja była mocno dyskusyjna.

To nie koniec, bo ”Szpila” przed wakacjami stoczy swój pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. Artur w rozmowie z portalem ringpolska.pl mówił o dwóch mocnych ofertach.

Oczywiście, że trenuję. Nie ukrywam. Ja już powiedziałem Andrzejowi, że prawdopodobnie w czerwcu, lipcu toczę swoją walkę. Nie jest to żadną tajemnicą. Nie wiem, czy to w KSW, czy w FAME MMA. Toczę walkę żeby coś zrobić, bo wkurzają mnie już ci polscy promotorzy. Denerwuje mnie ta cała sytuacja.

Zobacz także:

Cezary Pazura w MMA? Aktor zabrał głos!

Coraz częściej wspomina się o wielkich polskich gwiazdach kina w kontekście mieszanych sztuk walki. Co ciekawe o taki debiut został zapytany Cezary Pazura.

Mocny weekend w Artnoxie! Jak typujecie?

To będzie mocny weekend w Artnox Fight Sport. Szykują się emocje w MMA i boksie