MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipRachael Ostovich w BKFC! Będzie rewanż z Paige VanZant w walce na gołe pięści?

Rachael Ostovich w BKFC! Będzie rewanż z Paige VanZant w walce na gołe pięści?

To już oficjalna wiadomość! Rachael Ostovich w BKFC! Popularna Amerykanka będzie teraz walczyła na gołe pięści! Jedną z jej potencjalnych rywalek jest Paige VanZant.

Obie panie spotkały się już wcześniej w oktagonie UFC. W styczniu 2019 roku lepsza okazała się VanZant, która poddała Ostovich balachą w drugiej rundzie.

Teraz i Paige VanZant i Rachael Ostovich są zawodniczkami Bare Knuckle Fighting Championship.

Rachael Ostovich w BKFC! Będzie rewanż z Paige VanZant w walce na gołe pięści?

Angaż Ostovich w BKFC ogłoszono we wtorek. 30-latka po serii trzech porażek z rzędu na początku 2021 roku została zwolniona z organizacji UFC. Cztery miesiące szukała nowego pracodawcy w świecie sportów walki.

Teraz będzie walczyć na gołe pięści, a jej debiut w BKFC planowany jest na czerwiec lub lipiec. Pagie VanZant jest jedną z najbardziej prawdopodobnych rywalek.

Ostovich swoją przygodę z UFC kończy z rekordem 1-3. W oktagonie pokonała Karinę Gevorgian, a przegrywała z Montaną De La Rosą, Paige VanZant i Giną Mazany.

Zobacz także:

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu! Zaskoczeni?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.