MMA PLNajnowszeBez kategoriiQuinton Rampage Jackson vs Wanderlei Silva na UFC 93?

Quinton Rampage Jackson vs Wanderlei Silva na UFC 93?

Gamrot - Dos Anjos

Rampage vs The Axe Murderer – fani od dawna czekają na tą walkę. Jackson walczył dwukrotnie z Wanderleiem. Pierwsze raz z Silvą zmierzył się 9 listopada 2003 roku na gali PRIDE – Final Conflict. Wtedy Wanderlei Silva zdominował całkowicie walkę wygrywając w 6.28 pierwszej rundy przez TKO. Prawie rok później odbył się rewanż. Na gali PRIDE 28 – High Octane, która odbyła się 31 października ponownie zwycięża Wanderlei Silva w swoim brutalnym stylu. Sędzia zakończył walkę w 3.26 drugiej rundy.

Wanderlei Silva (32-8-1) w ostatniej walce udowodnił, że nie zapomniał jak się nokautuje rywali. Na gali UFC 84 “Wand” zwyciężył z Keithem Jardinem w ciągu 36 sekund. Było to 23 zwycięstwo Silvy przez TKO/KO w jego karierze.

Quinton Jackson (28-7-0) ostatnią walkę przegrał z Forrestem Griffinem tracąc tytuł mistrzowski. Walka była kontrowersyjna, a Rampage zaraz po niej wpadł w kłopoty z prawem. W tej chwili trenuje, ale czy odzyskał pewność siebie?

Który z weteranów PRIDE, obecnych zawodników walczących w UFC zwycięży? Czy Wanderlei pokaże “eye of the tiger” i zdeklasuje Jacksona? Czy Jackson odzyska zaufanie fanów?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis