MMA PLFAME MMAQuebonafide w FAME MMA? Wojtek Gola: Między nimi jest spina, mogliby stanąć w oktagonie

Quebonafide w FAME MMA? Wojtek Gola: Między nimi jest spina, mogliby stanąć w oktagonie

Foto: facebook/ Wojtek Gola

Jeden z najpopularniejszych obecnie raperów w Polsce – Quebonafide wystąpi w oktagonie FAME MMA? Jeden ze współwłaścicieli poznańskiej organizacji, Wojtek Gola przedstawił swoje zestawienie marzeń związane ze sceną hip hopową.

Gola był gościem Aleksandry Głowińskiej w najnowszym odcinku programu “Plotkersi”, gdzie opowiadał o funkcjonowaniu organizacji FAME MMA, o ogromnej popularności tego projektu oraz o planach na przyszłość dla organizacji produkującej walki celebrytów.

Szef FAME MMA zdradził także, jaka walka ze środowiska hip hopowego ucieszyłaby go najbardziej.

Quebonafide w FAME MMA? Wojtek Gola: Między nimi jest spina, mogliby stanąć w oktagonie

Gola mówi wprost, że w oktagonie FAME MMA widziałby… Quebonafide. Popularny raper miałby zmierzyć się z Sebastianem Fabijańskim, z którym mają medialny konflikt:

“Te osoby raczej by nie zawalczyły, ale z topowych osób, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, sprzedają dużo płyt i sami potrafią wyprzedać największą halę, to na pewno Quebonafide i Taco Hemingway. Razem nie mogliby stanąć w oktagonie, bo są za dobrymi ziomkami, ale może Quebo i Fabijański? Między nimi jest spina.”

Wojtek Gola zaznaczył, że pojedynek ten raczej nigdy się nie odbędzie, ale trzeba przyznać, że przykułby przed ekrany telewizorów i komputerów ogromną rzeszę ciekawskich fanów.

Zobacz także:

“On go rozniesie!” – trener o rewanżu Khabiba z McGregorem

Po obejrzeniu ostatniej walki “Notoriousa” z Dustinem Poirierem na UFC 257, trener American Kickboxing Academy – Javier Mendez zabrał głos na temat potencjalnego rewanżu Khabiba Nurmagomedovowa z Conorem McGregorem.

Dustin Poirier i Conor McGregor gwiazdami w social mediach. Jak zareagowano na ich walkę na UFC 257?

Dustin Poirier i Conor McGregor byli najczęściej wyszukiwanymi postaciami ze sportów walki w miniony weekend. Jak to przełożyło się na interakcje, które gwiazdy UFC i cała miniona gala w Abu Dhabi wymusiła na ludziach?

Daniel Cormier ostrzega Adesanyę przed walką z Błachowiczem: Jeśli cię trafi idziesz spać…

Daniel Cormier (22-3) ma swojego faworyta w pojedynku Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą (20-0). Do walki dojdzie szóstego marca podczas UFC 259. Polak stanie do pierwszej obrony tytułu w wadze półciężkiej.