MMA PLAnthony JoshuaPuściły emocje! Anthony Joshua opuszcza ring, wraca i rzuca pasami! [WIDEO]

Puściły emocje! Anthony Joshua opuszcza ring, wraca i rzuca pasami! [WIDEO]

Tu było mnóstwo emocji! Anthony Joshua (24-3, 22 KO) był zmotywowany i pewny siebie, aby ponownie zostać mistrzem świata wagi ciężkiej. Brytyjczyk już raz odzyskiwał tytuły. Tym razem musiał jednak ponownie uznać wyższość kapitalnie wyszkolonego Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO). Nie brakowało kontrowersji po samej walce…

Joshua

Joshua zaprezentował się zdecydowanie lepiej niż w pierwszej walce. Było dużo uderzeń na korpus, które robiły wrażenie. W końcowych rundach nawet zachwiał przeciwnikiem. Usyk pokazał charakter i odporność, bowiem wytrzymał kryzys. Po 12-rundach Usyk wygrał przez niejednogłośną decyzje sędziów. Punktacja na stronę Brytyjczyka spotkała się z nieprzychylnymi komentarzami.

Joshua nie wytrzymał!

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) tuż po walce był wściekły. Narożnik próbował uspokoić byłego mistrza. Brytyjczyk w pewnym momencie opuścił ring, lecz po namowa wrócił – całe zachowanie nie spodobało się publiczności. Joshua w ringu pokazał dwa pasy, które rzucił o podłogę.

Na koniec Anthony wziął mikrofon i wypowiedział się o sytuacji na Ukrainie. Było to oczywiście słowa wsparcia.

Zobacz także:

Marcin Najman krzyczy na plaży: Jóźwiak złaź stamtąd, nic ci nie zrobię! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoich widzów na YouTubie. Tym razem postanowił ruszyć na wczasy, gdzie szukał swojego najbliższego przeciwnika. Mowa oczywiście o prezesie Fight Exclusive Night – Pawle Jóźwiaku. ”El Testosteron” zapewnił, że znalazł oponenta, ale ten bał się wrócić na ziemię.

Tomasz Sarara ze łzami w oczach po KSW 73: Nic mnie nie boli, tylko duma [WIDEO] Chcielibyście zobaczyć rewanż?

Bardzo emocjonalny był Tomasz Sarara po minionej gali KSW 73. W rozmowie z dziennikarzami tuż po porażce z Arkadiuszem Wrzoskiem ze łzami w oczach tłumaczył powody swojej pierwszej od około dziesięciu lat porażki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis