MMA PLPunch DownMatuszczyk sędzią na PunchDown 2. Organizacja zapowiedziała również zmiany!

Matuszczyk sędzią na PunchDown 2. Organizacja zapowiedziała również zmiany!

Foto: youtube.com/PunchDown

Do drugiej gali od PunchDown zostało już tylko kilkanaście dni. Z tego powodu organizatorzy podają coraz więcej szczegółów dotyczących imprezy. Jednym z nich jest przedstawienie dwójki sędziów zajmujących się oceną pojedynków.

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym pała się PunchDown, warto przypomnieć, iż organizacja jest odpowiedzialna za tworzenie turniejów w policzkowaniu. Aktualnie federacja ma za sobą jedną imprezę, natomiast druga z nich odbędzie się w dniach 7-8 marca w poznańskim Klubie Muzycznym B17.

W związku ze zbliżającą się galą PunchDown ogłosiło już dużo szczegółów związanych ze sprawą. Przede wszystkim pojawiła się lista zawodników, którzy powalczą o nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące eventu znajdziecie pod tym adresem.

Kolejną wiadomością ogłoszoną przez organizację jest podanie nazwisk sędziów starć. O werdyktach rywalizacji decydować będą Karol Matuszczyk i Jacek Rzepecki.

Oprócz tego “PD” poinformowało o nowych zasadach walki, jakie aktualnie są ustalane. Poza tym arbitrzy otrzymają wsparcie od osoby, której zadaniem będzie oglądanie spowolnionych powtórek wideo, co może znacząco zmniejszyć kontrowersje pojawiające się podczas pierwszej imprezy.