MMA PLPunch DownPunchDown ma świetne wyniki! Snoop Dogg udostępnia jedną z walk! [WIDEO]

PunchDown ma świetne wyniki! Snoop Dogg udostępnia jedną z walk! [WIDEO]

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się gale PunchDown. Pokazują to wyniki wyświetleń i nie tylko… Tym razem jedną z walk na swoim profilu udostępnił Snoop Dogg!

Mowa o pojedynku ”Waldek” z ”Cyganką”, która miała miejsce na czwartej edycji. Nie brakowało mocnych uderzeń. Wydawało się, że jeszcze jedno straszliwy liść i ”Cyganka” padnie na deski. Ostatecznie pokazała charakter i twardą szczękę. O zwycięstwie zdecydowali sędziowie, którzy byli zgodni co do werdyktu.

Snoop Dogg fanem PunchDown?

Amerykański raper został fanem organizacji PunchDown? Nie możemy tego wykluczyć! 49-latek na instagramie opublikował walkę z czwartej edycji.

Wyświetlenia w PunchDown robią wrażenie. Co możecie zobaczyć poniżej.

PunchDown materials exceeded the number of 300 million views across channels 🤩

Posted by PunchDown on Tuesday, August 3, 2021

Zobacz także:

Dariusz Kaźmierczuk ostro do Murańskiego: Masz wpi**dol od Lwa! Co wy na to?

Dariusz Kaźmierczuk nie powiedział ostatniego słowa. ”Daro Lew” w mediach społecznościowych postanowił zaczepić Mateusza Murańskiego. Były też mocne słowa!

Andrzej Kościelski chwali Najmana. Nazywa go ikoną, “El Testosteron” odpowiada! Widzieliście?

Jeden z najlepszych trenerów sportów walki w Polsce Andrzej Kościelski w rozmowie z portalem MMA Bądź na bieżąco chwali Marcina Najmana. Zdaniem właściciela klubu Ankos MMA, “El Testosteron” pozytywnie wpływa na rozwój mieszanych sztuk walki w Polsce.