MMA PLPunch DownPunchDown 5: Stół był za duży! Ewa Piątkowska remisuje z ”Waldkiem”!

PunchDown 5: Stół był za duży! Ewa Piątkowska remisuje z ”Waldkiem”!

Kibice mogą być rozczarowani, ponieważ ewidentnie stół był zbyt duży. Ewa Piątkowska w walce wieczoru zremisowała po dogrywce z Moniką Rozmuz.

Piątkowska

”Waldek” miała zdecydowanie mocniejsze uderzenie, lecz przyjmując liścia grała nieczysto. Przy każdym uderzeniu był ruch barkiem – co jest oczywiście zakazane. Obie zawodniczki narzekały na to, że nie mogę dobrze wyprowadzić uderzenia, a sama walka się po prostu przedłużała…

Ewa Piątkowska:

Ewa to jedna z najbardziej utytułowanych pięściarek w historii polskiego boksu. Piątkowska to pierwsza polska mistrzyni Europy i mistrzyni świata. ”Tygrysica” była również reprezentantką naszego kraju w rugby.

Duże emocje wzbudziła walka Piątkowskiej z Ewą Brodnicką. Do ich walki doszło we wrześniu 2015 roku. Trzeba przyznać, że było to najbardziej wyczekiwane starcie pań w polskim boksie. Na gali Polsat Boxing Night zobaczyliśmy ciekawy pojedynek. Ewa Brodnicka po ośmiu rundach wygrała niejednogłośną decyzją sędziów. ”Kleo” w tej walce była na deskach. Decyzja była dyskusja o czym wspominało wielu ekspertów

Pięściarka pochodząca z Radomia tytuł WBC wywalczyła 17 września 2016 podczas gali Polsat Boxing Night w Gdańsku. Piątkowska wygrała jednogłośną decyzją sędziów z Aleksandrą Magdziak Lopes. Już jakiś czas temu mówiło się również o debiucie Ewy w mieszanych sztukach walki. Zakończyło się to jednak fiaskiem z powodu kontuzji ”Tygrysciy”, który miała zawalczyć na MMA VIP 1.

Monika Waldek Rozmuz:

”Waldek” mieliśmy szansę zobaczyć już na gali PunchDown 4, gdzie w super fighcie zaprezentowała się z świetnej strony. Siła fizyczna to można na pewno powiedzieć o Monice. Odczuła to Aleksandra “Cyganka” Jaworska, która stała na nogach, ale przyjęła przy tym naprawdę mocne uderzenia.

Tak to wyglądało:

Rozmuz w przeszłości trenowała judo. Warto zaznaczyć, że ”Waldek” pojawiła się podczas konferencji prasowej promującą galę Elite Fighters. W pewnym momencie mówiło się o jej walce z mężczyzną. Ostatecznie zakończyło się to fiaskiem, bowiem ”Taxi Złotówa” postanowił odrzucić taką propozycję.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! Kto następny?

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! 30-latek otrzymał już datę oraz rywala, z którym zmierzy się w swoim kolejnym pojedynku.

Organizacja podjęła decyzje! Nie Chic, a Misiek z Nadarzyna zmierzy się z ”Żuromem” na MMA VIP 4! Kto będzie górą?

Podczas drugiej konferencji prasowej promującą galę MMA VIP 3 doszło do ogłoszenia. ”Misiek z Nadarzyna” oficjalnie będzie najbliższym przeciwnikiem Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego. Do walki dojdzie na początku 2022 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis