MMA PLPunch DownPunchDown 5 PPV – jak i gdzie oglądać w Internecie?

PunchDown 5 PPV – jak i gdzie oglądać w Internecie?

Foto: PunchDown

Już 22 października we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level odbędzie się kolejna gala slapfightingu, czyli pojedynków na tzw. “liście” – PunchDown 5.

Uczestnicy będą rywalizować na zasadach fazy pucharowej, gdzie przegrywający odpada. W pojedynkach zawodnicy uderzają się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie po 3 ciosy na osobę. O zwycięstwie decyduje nokaut lub decyzja sędziowska.

Tym razem główna nagroda w 16-osobowym turnieju wyniesie aż 50 tysięcy złotych. Oprócz tego odbędzie się też kilka superfightów.

W turnieju udział wezmą m.in. dwukrotny Mistrz PunchDown – Dawid „Zaleś” Zalewski, mistrz PunchDown 4 – Marcin „Kostrześ” Kostrzewski, Półfinalista PunchDown 3 – Strongman Artur „Waluś” Walczak, Armwrestler Marek „Maras” Neryng, Wielokrotny Mistrz Świata w trójboju siłowym – Słowak Nikolas „Predator” Tóth, Reprezentant Słowacji w Armwrestlingu – Peter „Aligator” Truchlik oraz Brazylijczyk Wágner da Conceição Martins, znany na całym świecie jako Zuluzinho – legendarny, 2-metrowy profesjonalny zawodnik MMA oraz vale tudo.

Bohaterką walki wieczoru będzie była mistrzyni Europy oraz była mistrzyni WBC, Ewa Piątkowska. Zmierzy się ona z budybuilderką Moniką Rozmuz-Quandt znaną pod ksywą “Waldek”.

Esmeralda Goldewska stanie zaś do pojedynku z Patrycją “Patusią” Karczewską znaną z programu “Projekt Lady”.

PunchDown 5 PPV – jak i gdzie oglądać w Internecie?

PunchDown 5 – PPV

Gala dostępna będzie w systemie PPV na punchdown.tv w dwóch wariantach. Wariant BASIC gwarantuje transmisję w jakości HQ i dostęp przez 24 godziny po zakończeniu wydarzenia. Cena w tym wypadku wynosi od 20,17 zł (zależna od wybranej formy płatności). Z kolei wariant PREMIUM to transmisja w jakości HD i dostęp przedłużony do 7 dni. W tym wypadku cena zaczyna się od 25,22 zł.

Płatności można dokonać ePrzelewem, BLIK-em, kartą płatniczą, Google Pay bądź Apple Pay.

Początek gali o godz. 20:00

Rozpiska PunchDown 5:

Walka Wieczoru:

Ewa Piątkowska vs. Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt

Co-main event:

Esmeralda Godlewska vs. Patrycja “Patusia” Karczewska

Pary 1/8 turnieju:

Artur “Waluś” Walczak vs. Adrian “Dziku” Żebrowski
“Zuluzinho” Wagner da Conceicao Martins vs. Karol “Buła” Filasiński
Edison Lopes vs. Jakub “Dudzio” Duczyk
Dawid “Zaleś” Zalewski vs. Tiago “Tiagao” Cardoso
Marek “Maras” Neryng vs. Dawid “Jasiu” Kołodziejczyk
Peter “Aligator” Truchlik vs. Krzysztof “Siwy” Sobański
Nikolas “Predator” Toth” vs. Jakub “Ślepok” Przybyła
Marcin “Kostrześ” Kostrzewski vs. Piotr “Peres” Krezel

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Zobacz także:

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

Rodriguez uważa, że Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC: Nie chce ze mną walczyć!

Marina Rodriguez wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem dominująca niegdyś w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu.