MMA PLPunch DownPunchDown 5: Mamy niespodziankę! Karol ”Buła” Filasiński znokautował faworyzowanego Zuluzinho!

PunchDown 5: Mamy niespodziankę! Karol ”Buła” Filasiński znokautował faworyzowanego Zuluzinho!

Właśnie ruszyła gala PunchDown 5, która ma miejsce we Wrocławiu. W pierwszym międzynarodowym pojedynku zwycięzcą został nasz reprezentant. Karol ”Buła” Filasiński sprawił dużą niespodziankę nokautując w trzecim uderzeniu zdecydowanego faworyta – Zuluzinho.

Trzeba przyznać,że Polak też był w dużych opałach po jednym z uderzeń, ale szybko doszedł do siebie.

Zuluzinho:

Brazylijczyk w zawodowym MMA stoczył dwadzieścia dwa pojedynki – z czego dwanaście udało się zwyciężyć. 43-latek w Pride zawalczył cztery razy, a mierzył się z takimi zawodnikami jak Fedor Emelianeko czy Antonio Rodrigo Nogueira. ”Little Zulu” w 2005 roku stoczył swój jedyny pojedynek z naszym reprezentantem. Brazylijczyk znokautował wtedy Rafała Dąbrowskiego.

To nie będzie jednak pierwszy raz, gdy ”Little Zulu” spróbuje swoich sił w rywalizacji na liście. Brazylijczyk bowiem w Rosji zmierzył się legendą – Vasili Kamotski. Ich starcie wzbudziło duże zainteresowanie. W tym momencie ma ponad milion wyświetleń.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! Kto następny?

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! 30-latek otrzymał już datę oraz rywala, z którym zmierzy się w swoim kolejnym pojedynku.

Organizacja podjęła decyzje! Nie Chic, a Misiek z Nadarzyna zmierzy się z ”Żuromem” na MMA VIP 4! Kto będzie górą?

Podczas drugiej konferencji prasowej promującą galę MMA VIP 3 doszło do ogłoszenia. ”Misiek z Nadarzyna” oficjalnie będzie najbliższym przeciwnikiem Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego. Do walki dojdzie na początku 2022 roku.