MMA PLPunch DownPunchDown 5: Dawid Zalewski znów brutalnie nokautuje! Będzie ciężko o godnego rywala!

PunchDown 5: Dawid Zalewski znów brutalnie nokautuje! Będzie ciężko o godnego rywala!

Dawid Zalewski po raz trzeci z rzędu został zwycięzcą turnieju na liście w organizacji PunchDown. Tym samym dzisiaj został nagrodzony pasem. Wydaje się, że będzie ciężko, aby znaleźć aktualnie godnego przeciwnika ”Zalesiowi”.

Do głowy przychodzi chyba tylko ewentualny rewanż z Vasily Kamotsky’m czyli rosyjską legendą. Ich pierwsze starcie było bardzo wyrównane i potrzebne były dogrywki.

Zalewski dzisiejszego wieczoru nie dał szans przeciwnikom. Zaczęło się od tego, że potężnym liściem znokautował zawodnika MMA – Tiago Cardoso (9-4-1). Jego następny rywal nie był w stanie wyjść do następnego starcia. Tym samym ”Zaleś” trafił do finału, w którym już pierwszym uderzeniem znokautował ”Kostrzesia”.

W walce wieczoru Ewa Piątkowska zmierzyła się z Moniką Rozmuz. Po raz pierwszy w historii sędziowie zdecydowali, że nie będzie następnej dogrywki, a ogłoszono remis.

Zobacz także:

KSW przygotowało mocne zastępstwo za Bombardiera. Monstrum z Rumunii rywalem Pudziana na KSW 64?

Wydarzenia sprzed gali KSW 59 sprawiły, że Federacja KSW tym razem zdecydowała się na przygotowanie mocnego zastępstwa dla “Bombardiera”, czyli Sergine Ousmane Dia (2-0).

Wiemy ile FAME MMA zapłaciło KSW żeby Parke mógł stoczyć walkę z Don Kasjo i Mańkowskim! Zaskoczeni?

Norman Parke (28-7-1) na insta stories zdradził ile FAME MMA zapłaciło organizacji KSW, aby mógł stoczyć pojedynek z Kasjuszem Życińskim i Borysem Mańkowskim. ”Stormin” ponownie upomina się o pieniądze z sytuacji, która miała miejsce przed jego ostatnim startem w KSW.