MMA PLPunch DownPunchdown 4: Dramatyczny nokaut po jednym ciosie w walce Maras vs Arnold [WIDEO]

Punchdown 4: Dramatyczny nokaut po jednym ciosie w walce Maras vs Arnold [WIDEO]

To były ciężkie chwile podczas gali Punchdown 4! W pierwszej walce z pięciu zakontraktowanych jako super fighty zmierzyli się Marek Neryng i Adam Lubczynski.

Walka ta zakończyła się dramatycznym nokautem ze strony “Marasa” Nerynga!

Punchdown 4: Dramatyczny nokaut po jednym ciosie w walce Maras vs Arnold

Po walkach turniejowych, na scenę Punchdown weszli zawodnicy z pierwszego super fightu. Marek Neryng trenuje arm wrestling i okazało się to kluczowe w walce z kulturyston – Adamem “Arnoldem” Lubczyńskim.

Walkę zaczął Arnold, ale jego cios nie zrobił wrażenia na Marasie. Ten natomiast odpłacił się potężnym lepcem, którym wyłączył światło rywalowi.

Adam “Arnold” Lubczyński padł na scenę i nieprzytomnego znosili lekarze.

Zobacz także:

Babilon MMA 22 – wyniki

W Warszawie czeka nas gala Babilon MMA 22 transmitowana na antenach telewizji Polsat. W walce wieczoru zmierzą się Adrian Błeszyński i Piotr Wawrzyniak, ponadto w rozpisce m.in. Sylwester Kołecki.

Popularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

To będzie nowy nabytek organizacji FAME MMA? Michał ”Boxdel” Baron w rozmowie z Real Pharm zdradził, że najprawdopodobniej są prowadzone negocjacje z Krzysztofem Radzikowskim. Wspomina się też już o potencjalnym rywalu w debiucie!

FAME MMA 10: Norman Parke nie odpuszcza! ”Stormin” wyśmiał Don Kasjo!

Norman Parke jest zadowolony ze swojej postawy na gali FAME MMA 10. ”Stormin” w walce wieczoru zdobył pas króla i kilogramową sztabkę złota. Ex zawodnik UFC ponownie w mediach społecznościowych podkręca atmosferę.