MMA PLPunch DownPunchdown 4: Ćwiartson wygrał z Bigjackiem w pierwszej w historii walce niskorosłych!

Punchdown 4: Ćwiartson wygrał z Bigjackiem w pierwszej w historii walce niskorosłych!

Za nami historyczna walka na liście! Na gali Punchdown 4 na przeciwko siebie stanęło dwóch niskorosłych zawodników – Michał “Ćwiartson” Linkiewicz i Maciej “Bigjack” Jarema. Było to jedno z najgłośniejszych walk tej edycji!

Ćwiartson i Bigjack zmierzyli się w co-main evencie wydarzenia, zakontraktowanym na pięć rund.

W walce na lepce lepszy okazał się Ćwiartson, który zdawał zdecydowanie mocniejsze ciosy niż jego rywal. Ale zaznaczyć trzeba, że na jego korzyść działały warunki fizyczne. Linkiewicz bowiem był zarówno wyższy jak i dużo cięższy od Jaremy. Mimo to, Bigjack zdołał przewalczyć aż pięć wymian na liście z silniejszym przeciwnikiem!

Zobacz także:

Babilon MMA 22 – wyniki

W Warszawie czeka nas gala Babilon MMA 22 transmitowana na antenach telewizji Polsat. W walce wieczoru zmierzą się Adrian Błeszyński i Piotr Wawrzyniak, ponadto w rozpisce m.in. Sylwester Kołecki.

Popularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

To będzie nowy nabytek organizacji FAME MMA? Michał ”Boxdel” Baron w rozmowie z Real Pharm zdradził, że najprawdopodobniej są prowadzone negocjacje z Krzysztofem Radzikowskim. Wspomina się też już o potencjalnym rywalu w debiucie!

FAME MMA 10: Norman Parke nie odpuszcza! ”Stormin” wyśmiał Don Kasjo!

Norman Parke jest zadowolony ze swojej postawy na gali FAME MMA 10. ”Stormin” w walce wieczoru zdobył pas króla i kilogramową sztabkę złota. Ex zawodnik UFC ponownie w mediach społecznościowych podkręca atmosferę.