MMA PLPunch DownPunchdown 4: Ćwiartson vs Bigjack stoczą walkę w formule slapfightingu. Będzie to super fight na tej imprezie!

Punchdown 4: Ćwiartson vs Bigjack stoczą walkę w formule slapfightingu. Będzie to super fight na tej imprezie!

Poznaliśmy zestawienie na walkę super fight, która odbędzie się na nadchodzącej gali Punchdown 4. Już 22 maja na przeciwko siebie staną Michał “Ćwiartson” Linkiewicz vs Maciej “Bigjack” Jarema.

Będzie to pierwszy w historii pojedynek slapfightingu ludzi nierosłych!

Punchdown 4: Ćwiartson vs Bigjack stoczą walkę w formule slapfightingu. Będzie to super fight na tej imprezie!

O zestawieniu tym organizatorzy poinformowali w swoich mediach społecznościowych.

“Przedstawiamy Wam pojedynek Superfight w którym zobaczycie znane z YT postacie Maciej Bigjack Jarema trenujący mma vs Michał Ćwiartson Linkiewicz były kulturysta z ekipy Palhajs Tv który jeszcze całkiem niedawno pobijał swój rekord w wyciskaniu na ławce płaskiej uwaga 160kg!

Komu kibicujecie #teambigjack#teamćwiartson?”

Przedstawiamy Wam pojedynek Superfight w którym zobaczycie znane z YT postacie Maciej Bigjack Jarema trenujący mma vs…

Posted by PunchDown on Monday, May 17, 2021

Michał “Ćwiartson” Linkiewicz to postać dobrze znana internautom. Jest on związany z ekipą Palhajs PV. Podobną popularność ma Maciej “Bigjack” Jarema. Jest on youtuberem i instagramerem, którego fani kojarzą między innymi z kanału gwiazdy FAME MMMA – Lorda Kruszwila.

Na ten moment nie wiadomo czy obaj zawodnicy wystąpią w ostatniej walce wieczoru imprezy czy to nadal będzie należało do Bonusa BGC, który ciągle czeka na nowego rywala. Wcześniejszy jego przeciwnik – Krycha UFC – wypadł z powodu kontuzji.

Zobacz także:

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.