MMA PLBonus BGCPunchdown 4: Bonus BGC ma nowego rywala! W walce na lepce na przeciwko niego stanie… Żurom!

Punchdown 4: Bonus BGC ma nowego rywala! W walce na lepce na przeciwko niego stanie… Żurom!

Już wszystko jasne! Bonus BGC ma nowego rywala na galę Punchdown 4, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 maja.

Piotr Witczak pierwotnie miał zmierzyć się w walce wieczoru gali na lepce/liście/listwy z Krystianem “Krychą UFC” Wilczakiem, ale ten wypadł z imprezy z powodu kontuzji.

Organizatorzy zadbali jednak o wartościowe zastępstwo.

Punchdown 4: Bonus BGC ma nowego rywala! W walce na lepce na przeciwko niego stanie… Żurom!

Tym razem właścicieli Punchdown nie uratuje Bodychrist, który na poprzedniej gali wszedł w miejsce Warszawskiego Dresika i zmierzył się z Bonusem BGC, ale uratuje… Żurom! Były raper i piewca prawilości będzie rywalem Piotra Witczaka w walce wieczoru sobotniej imprezy:

❗️OGŁOSZENIE❗️Andrzej “Żurom” Żuromski przeciwnikiem Piotra “Bonusa BGC” Witczaka na gali PUNCHDOWN 4! 🔥Raper zastąpi w walce wieczoru kontuzjowanego Krystiana “Krychę” Wilczaka i zaliczy debiut w slapfightingu już w najbliższą sobotę!Nie przegap tego pojedynku i wykup PPV już dzisiaj!”

❗️OGŁOSZENIE❗️Andrzej "Żurom" Żuromski przeciwnikiem Piotra "Bonusa BGC" Witczaka na gali PUNCHDOWN 4! 🔥Raper zastąpi…

Posted by PunchDown on Tuesday, May 18, 2021

Sam Bonus BGC miał nadzieję, że jego nowym przeciwnikiem na Punchdown 4 będzie… Pakol, jednak organizacja nie doszła z nim do porozumienia w kwestiach finansowych.

Na kogo stawiacie w walce Bonus BGC vs Żurom, która będzie głównym wydarzeniem nadchodzącej imprezy?

Zobacz także:

Artur “Kornik” Sowiński zawodnikiem EFM SHOW!

Artur “Kornik” Sowiński podpisał kontrakt z organizacją EFM SHOW! Były mistrz KSW w wadze piórkowej wystąpi na wrześniowej gali EFM w Bułgarii.

Jakub Kamieniarz vs. Adam Niedźwiedź na KSW 61

Pojedynek Jakuba Kamieniarza (9-7, 1 KO, 6 Sub) z Adamem Niedźwiedziem (7-4, 1 KO, 6 Sub) otworzy kartę walk gali KSW 61, która odbędzie się już 5 czerwca w ERGO ARENIE. Poznaniak i katowiczanin zmierzą się w hali znajdującej się na granicy Gdańska i Sopotu w limicie kategorii półśredniej.