MMA PLBonus BGCPunchDown 3: Bonus BGC w formie! Schudł już 37 kilogramów, a to jeszcze nie koniec!

PunchDown 3: Bonus BGC w formie! Schudł już 37 kilogramów, a to jeszcze nie koniec!

Piotr Witczak postawił na zmiany! Już przed pojedynkiem z Marcinem Najmanem widzieliśmy u niego dużą różnice jeśli chodzi o kilogramy. Popularny ”Bonus BGC” nie zamierza na tym poprzestawać.

Piotrek już siódmego listopada wraca do rywalizacji. Wystąpi na trzeciej edycji PunchDown w Poznaniu. Będzie to starcie z patostreamerem Danielem Magicalem. Obu coś łączy! Mowa o startach w FAME MMA, które w obu przypadkach kończyły się przegranymi.

”Bonus BGC” ciężko zasuwa!

Piotr Witczak w mediach społecznościowych wspomniał o swojej zmianie. ”Bonus BGC” już w tym momencie schudł trzydzieści siedem kilogramów. Aktualnie waga pokazuje 105 kilo, ale Piotrek nie zamierza na tym poprzestawać.

Z każdym treningiem duży krok do celu 💪 Cały czas 105kg czyli -37kg od wagi maksymalnej 142kg gdy zacząłem ćwiczyć . Cel…

Opublikowany przez BONUS BGC Czwartek, 15 października 2020

Z każdym treningiem duży krok do celu. Cały czas 105kg czyli -37kg od wagi maksymalnej 142kg gdy zacząłem ćwiczyć. Cel do końca przyszłego roku 95kg i się fajnie wyrzeźbić. Wiem że będzie dobrze. Najważniejsza systematyczność.

Piotrek już siódmego listopada wystartuje w rywalizacji na liście. Podczas trzeciej edycji PunchDown zmierzy się z Danielem Magicalem. Ponadto zobaczymy turniej w wadze ciężkiej. Organizatorzy popisać mogą się dużym transferem bowiem w Poznaniu zobaczymy start Vasilii Kamotski, który jest rosyjską legendą w policzkowaniu. Dojdzie również do pierwszego starcia kobiet.

Reprezentant Cichy Boxing Team swój ostatni pojedynek stoczył w październiku poprzedniego roku. Podczas FAME MMA 5 w Ergo Arenie stanął przed sporym wyzwaniem. Piotrek mierzył się ze zdecydowanie bardziej doświadczonym Marcinem Najmanem. Niespodzianki nie było! ”El Testosteron”  wygrał przed czasem już w pierwszej odsłonie.

Zobacz także:

Conor McGregor wraca! Czekaliście?

Świetna wiadomość. Conor McGregor wraca do klatki UFC. Poznajcie szczegóły

Cała gala z udziałem Gamrota w telewizji Polsat! Będziecie oglądać?

Tak to już pewne! Telewizja Polsat pokaże całą sobotnią galę UFC. Swój debiut w największej organizacji na świecie odnotuje Mateusz Gamrot