MMA PLBonus BGCPunchdown 3: Bonus BGC i Warszawski Dresik chcieli się pobić na konferencji, Dresik rozwalił studio [WIDEO]

Punchdown 3: Bonus BGC i Warszawski Dresik chcieli się pobić na konferencji, Dresik rozwalił studio [WIDEO]

Za nami konferencja prasowa przed nadchodzącą galą Punchdown 3, na której skonfrontują się między innymi Bonus BGC i Warszawski Dresik. Obaj panowie – mówiąc oględnie – nie pałają do siebie sympatią.

Gala Punchdown 3, na której uczestnicy będą walczyć w pojedynkach na liście/lepy/listwy odbędzie się już 20 marca w Poznaniu. Starcie Bonusa BGC z Warszawskim Dresikiem jest walką wieczoru.

Punchdown 3: Bonus BGC i Warszawski Dresik chcieli się pobić na konferencji, Dresik rozwalił studio

Na wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, Warszawski Dresik i Bonus BGC po raz kolejny chcieli się pobić. Podobna sytuacja miała miejsce na słynnym w polskim internecie “Roaście Najmana”, gdzie Dresik wyskoczył do Witczaka, ale wówczas obronił go jego kolega – strongman Artur Waluś Walczak:

Teraz Walusia między mężczyznami nie było, więc było znacznie goręcej. Poniżej publikujemy fragment konferencji, na której doszło do wspomnianej przepychanki między Bonusem BGC a Warszawskim Dresikiem:

Zapowiedź Punchdown 3

Zapraszamy do przyjrzenia się oficjalnej zapowiedzi nadchodzącego wydarzenia. Gala Punchdown 3 odbędzie się już 20 marca w Poznaniu:

“Przedstawiamy pierwszy film promocyjny wydarzenia Totalbet PUNCHDOWN #3, które odbędzie się już 20 marca 2021r. W pojedynkach wieczoru zmierzą się ze sobą Piotr “BONUS BGC” Witczak vs Norbert “Warszawski Dresik” Janecki oraz Anastasiya vs Esmeralda Godlewska. W głównej części turnieju 16 uczestników zawalczy o nagrodę główną w wysokości 30.000zł, wśród nich legenda z Rosji – Vasily Kamotsky.”

Zobacz także:

Załamany i rozbity Wardęga komentuje przyczyny porażki z Blonskym na FAME MMA 9!

Podczas FAME MMA 9 doszło do wyczekiwanego debiutu Sylwestra Wardęgi. Były pranskter nie będzie dobrze wspominał starcia z Kacprem Blonskym na gali w Łodzi.

Jan Błachowicz po obronie pasa na UFC 259: Udowodniłem, że jestem prawdziwym mistrzem!

To była jego noc! W walce wieczoru gali UFC 259 Jan Błachowicz pokonał Israela Adesanyę i po raz pierwszy obronił tytuł mistrza kategorii półciężkiej UFC.