MMA PLMariusz PudzianowskiPudzianowski zdradził, dlaczego nie dojdzie do walki z ”Górą”: Mariusz za drogi!

Pudzianowski zdradził, dlaczego nie dojdzie do walki z ”Górą”: Mariusz za drogi!

Mariusz Pudzianowski (15-7) w mediach społecznościowych postanowił zareagować i tym samym zdradzić, dlaczego we wrześniu nie dojdzie do jego hitowego starcia z Hafthorem Bjornssonem. Wielu kibiców mogło być zaskoczonych, bo gwiazda KSW zapewniała, że było już bardzo blisko podpisania kontraktu.

Pudzian

Islandczyk już osiemnastego września zadebiutuje w boksie. Ostatecznie przeciwnikiem ”Góry” będzie Devon Larratt, który zastąpi kontuzjowanego Eddiego Halla.

Pudzianowski: Dla KSW i Polsatu to nie fortuna!

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił zdradzić, dlaczego nie dojdzie do jego hitowego starcia z Hafthorem Bjornssonem.

Mariusz za drogi $$$$$ dla organizatora walki bokserskiej Hafþór Júlíus Björnsson – The Mountain więc mogę Wam powiedzieć że dla KSW I Polsatu to nie fortuna. A w biznesie nie ma sentymentów .Zrób robotę a za miesiąc-dwa ci zapłacę;;)))🤣🤣🤣 (mają chłopaki poczucie humoru za miesiąc dwa 🙈🙈🙈) Ja mam co robić aż nadto a na chleb i paliwo do mercedesa mi nie brakuje ;))))))))

Mariusz za drogi $$$$$ dla organizatora walki bokserskiej Hafþór Júlíus Björnsson – The Mountain więc mogę Wam…

Posted by Mariusz Pudzianowski on Wednesday, August 18, 2021

Zobacz także:

Marcin Wrzosek o walce wieczoru FAME MMA 11: Fajniej byłoby, gdybym to ja walczył! Kto byłby lepszą opcją – Mańkowski czy Wrzosek?

Marcin Wrzosek (14-7) był obecny podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11. ”Polish Zombie” skomentował ogłoszoną walkę wieczoru, która zaskoczyła wielu. Borys Mańkowski stoczy drugą walkę z Normanem Parke. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Tańcula przeprasza za słowa o dopingu: Znam wielu sportowców, którzy nie biją i mogli poczuć się urażeni! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula postanowił szybko zareagować! ”Aroy” ponownie został zapytany o doping. Reakcja była pod wpływem emocji. Zawodnik FAME MMA stwierdził wtedy, że każdy ”bije teścia”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis