Pudzianowski wskazał z kim chce walczyć! Nie Mir, “Pudzian” chce rewanżu!

Mariusz Pudzianowski wskazał z kim chce walczyć. Gwiazdor Federacji KSW odpowiadał na pytania fanów na profilu firmy Olimp. Jednym z nich było pytanie o walkę, którą chciałby stoczyć.

Pudzianowski miał wystąpić na odwołanej gali KSW 53 w Łodzi. Jego rywalem miał być Quentin Domingos. Do starcia tego nie doszło z powodu kontuzji “Pudziana” oraz wybuchu pandemii koronawirusa.

Pudzianowski wskazał z kim chce walczyć!

W tej chwili walką z “Pudzianem” zainteresowany jest były dwukrotny mistrz UFC oraz żywa legenda sportów walki Frank Mir. Amerykanin przyznał, że na tym etapie kariery pojedynek z “najsilniejszym człowiekiem świata” stanowiłby dla niego wyzwanie.

Czy to właśnie z Frankiem Mirem, Pudzianowski chciałby walczyć? Odpowiedź zawodnika na pytanie fanów odnośnie chęci konfrontacji brzmiała jednak inaczej.

Pudzianowski zaznaczył, że w głowie siedzi mu jedna porażka. Ta poniesiona w październiku 2015 roku. Pudzian na KSW 32 przegrał wówczas z Peterem Grahamem. To właśnie jemu najbardziej chciałby się zrewanżować.

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW ciągle czeka z ogłoszeniem swojej kolejnej gali. Odbędzie się ona najprawdopodobniej w czerwcu. Będzie to impreza studyjna, bez udziału publiczności. Na razie nie mamy jednak żadnych szczegółów dotyczących rozpiski i terminu wydarzenia. Możliwe, że na gali tej zobaczymy byłego podwójnego mistrza KSW Mateusza Gamrota, który powróci do walk prawie półtorarocznej przerwie.

Pudzianowski natomiast obecnie dochodzi do siebie po kontuzji, która wykluczyła go z udziału w gali KSW 53. Były strongman zapowiada jednak, że powróci do startów w tym roku. Federacja KSW nie zdradziła jeszcze szczegółów dotyczących najbliższej walki Pudzianowskiego.

Jak myślicie, z kim go zestawią?

Zobacz także:

Czy Pudzianowski odpowiadał na trudne pytania?

Była taka zabawa w sieci. Pudzian zdradził między innymi czy woli seks czy trening.

Jaki jest sposób Pudzianowskiego na koronawirusa?

Gwiazdor KSW zamieścił w mediach społecznościowych instrukcję pokonania koronawirusa. Jak zwykle rozbawił tym fanów.

Ile zarobił Jotko na swojej ostatniej walce?

Pojawiły się oficjalne zarobki po sobotniej gali UFC. Krzysztof Jotko jest w czołówce listy płac!