MMA PLMariusz PudzianowskiPudzianowski w Ninja Warrior Polska! Zobaczcie jak poradził sobie weteran KSW! [WIDEO]

Pudzianowski w Ninja Warrior Polska! Zobaczcie jak poradził sobie weteran KSW! [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski wyzwań się nie boi! Weteran największej organizacji w naszym kraju pojawił się we wczorajszym programie ”Ninja Warrior Polska”. Na profilu programu pojawił się występ Pudzianowskiego.

Pudzian

Przypomnijmy, że ostatnio na torze pojawił się też Damian Janikowski. Medalista olimpijski był naprawdę blisko, aby przejść do następnego etapu.

Pudzianowski najbliższy pojedynek stoczy na Stadionie Narodowym. Wojownik z Białej Rawskiej trzeciego czerwca zmierzy się z Arturem ”Szpilą” Szpilką. Warto zaznaczyć, że Mariusz walczył już na pierwszej historycznej gali KSW Colosseum 1. 46-latek pokonał wtedy przed czasem Tyberiusza Kowalczyka.

Jest wideo!

Mariusz Pudzianowski pojawił się we wczorajszym odcinku ”Ninja Warrior Polska”.

Zobaczcie jak poradził sobie Mariusz:

Najsilniejszy człowiek świata na najtrudniejszym torze przeszkód, czyli Mariusz Pudzianowski w Ninja Warrior Polska 🔥🔥🔥 Ależ to była wizyta!

Mariusz Pudzianowski na torze Ninja Warrior Polska

Najsilniejszy człowiek świata na najtrudniejszym torze przeszkód, czyli Mariusz Pudzianowski w Ninja Warrior Polska 🔥🔥🔥 Ależ to była wizyta! 🚜

Posted by Ninja Warrior Polska on Tuesday, March 14, 2023

Pudzianowski ostatni pojedynek stoczył w grudniu, gdy w Gliwicach doszło do wyczekiwanego starcia z Mamedem Khalidovem. Reprezentant Arrachionu Olsztyn w pierwszej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Zobacz także:

Alistair Overeem na dopingu! Odebrano mu ostatnią wygraną na GLORY! Widzieliście?

Niestety, to bardzo złe informacje dla polskich fanów. Jedna z największych światowych gwiazd sportów walki – Alistair Overeem był na dopingu w swojej ostatniej walce, którą toczył w organizacji GLORY.

Kubiszyn chętny na starcie z Wrzoskiem: Zwłaszcza po tym, że znowu by dostał od Szliego! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn jest gotowy na kolejne starcie z doświadczonym zawodnikiem w pro sportowym MMA. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl przyznał, że jest otwarty i chętny na zestawienie z Marcinem Wrzoskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis