MMA PLFAME MMAPudzianowski vs Murański?! Boxdel zdradza, że Pudzian jest wściekły za akcję w jego tirze!

Pudzianowski vs Murański?! Boxdel zdradza, że Pudzian jest wściekły za akcję w jego tirze!

W najnowszych “Aferkach” dowiedzieliśmy się o bezprecedensowej sytuacji! Mianowicie Mariusz Pudzianowski jest wściekły na Mateusza Murańskiego. Boxdel zdradził, że jest w kontakcie z zawodnikiem KSW. Czy dojdzie do walki Pudzianowski vs Murański?

Pudzianowski vs Murański?! Boxdel zdradza, że Pudzian jest wściekły za akcję w jego tirze!
Foto: Pudzianowski vs Murański?! Boxdel zdradza, że Pudzian jest wściekły za akcję w jego tirze!

W programie prowadzonym przez Michała Barona tym razem zagościł Marcin Wrzosek, który na ostatniej gali FAME MMA 15 pokonał rapera “Sariusa” w walce bokserskiej. W “Aferkach” poruszono wiele różnych kwestii, lecz najbardziej wyróżniła się krótka akcja z Mariuszem Pudzianowskim w roli głównej. Wygląda na to, że zawodnik KSW ma na pieńku z Mateuszem Murańskim. O co dokładnie poszło?

Pudzianowski vs Murański?!

Ja właśnie piszę też z Mariuszem Pudzianowskim o jego potencjalnej walce z Matim Murańskim. Mateusz Murański wszedł do tira KosBudu. No i co, kruszył tynk. Jest kur**ca u Pudzianowskiego. Ja to rozumiem i pozdrawiam Mariusza. Prawda jest taka, że Mati kruszył tynk KosBudu w tirze Mariusza Pudzianowskiego i w ch*j mega dużo syfu zostawił. Mariusz wchodzi pewnego ranka z harcerzem. Mati cały upierd*lony tynkiem powiedział “sorry ziom”. I s*ierdolił.

– zdradza Boxdel.

Czy to idealne podwaliny pod starcie Pudzianowski vs Murański? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że były strongman nie puści tego płazem.

Coraz więcej mówi się o potencjalnym starciu Pudziana z Mamedem Khalidovem, a także walce o pas KSW z Philem De Friesem, który na ostatniej gali po profesorsku rozprawił się z Ricardo Praselem.

“Dominator” ponadto nie zabrał jeszcze głosu w sprawie afery z zawodnikiem FAME MMA. Jednakże o wszelkich wypowiedziach będziemy informowali na łamach naszego portalu.

Cały odcinek “Aferek” dostępny na YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis