MMA PLHighleaguePudzianowski pomaga w przygotowaniach Marcina Najman do walki z Jackiem Murańskim!

Pudzianowski pomaga w przygotowaniach Marcina Najman do walki z Jackiem Murańskim!

Marcin Najman przygotowania do najbliższego startu traktuje bardzo poważnie. ”El Testosteron” był w górach, a teraz wrócił do Częstochowy, to również się nie obija. Były pięściarz udostępnił nagranie z treningu. Jak się okazuje w przygotowaniach do walki pomógł mu Dominik Pudzianowski.

Najman

Już osiemnastego marca dojdzie do wyczekiwanego starcia w freak fightach pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Walka odbędzie się w boksie birmańskim. Dozwolone będą uderzenia łokciami, uderzenia głową oraz dobijanie w parterze. Warto zaznaczyć, że jest tu mocny konflikt. Tym samym fani freak fightów z niecierpliwością czekają na pierwszą konferencję przed galą High Leauge 6.

Pudzianowski pomaga Najmanowi!

Dominik Pudzianowski pomógł dociążyć Marcin Najmana przed nadchodzącym starciem z Jackiem Murańskim. Do wspomnianej walki dojdzie już osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. 

Wspomniany urywek z treningu zobaczycie poniżej:

Dominik w poprzednim roku w rozmowie z portalem fightsport wyznał, że prowadzi rozmowy z freakowymi organizacjami i właśnie tam chciałby rozpocząć swoją przygodę.

Nazwisko zobowiązuje, żeby pokazać się z dobrej strony. Chcę zapracować na dobre imię. Czy to pójdzie w takim kierunku, jak planuję, to zobaczymy. Chciałbym się sprawdzić, z trenerami, co rozmawiam, jest potencjał. Trochę siły jest, na treningach fajnie wychodzi. Teraz trochę pracy i myślę, że w niedługim czasie będę chciał wyjść do ringu, a jestem akurat w trakcie rozmów z dwoma federacjami. Zobaczymy, co uda się z tego ugrać (…) Nie miałem parcia na szkło, ale w końcu mówię czemu nie spróbować. Zaczęło fajnie wychodzić i trenerzy widzą potencjał. Siła jest, kondycja nawet nie najgorsza. Trenerzy mówią ”Bierz się za robotę”. Podpatruję swoich braciszków no i jakoś to wychodzi. Oni nawet jeszcze o tym nie wiedzą – co planuję. To jest moja decyzja, dlaczego najstarszy z braci ma się konsultować z młodszymi.

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis