MMA PLFAME MMAPudzianowski: Piotrek, wszystko albo nic! Szeliga w odpowiedzi: Mogą być gołe pięści i łokcie! [WIDEO]

Pudzianowski: Piotrek, wszystko albo nic! Szeliga w odpowiedzi: Mogą być gołe pięści i łokcie! [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski (13-7) postanowił drugi raz odpowiedzieć na słowa Piotra Szeligi (1-0). Były hokeista jest otwarty na potencjalne zestawienie z najsilniejszym człowiekiem na ziemi. ”Dominator” zaprasza do KSW i jak podkreśla ”wszystko albo nic”!

Pudzianowski zamierza wrócić do klatki pod koniec tego roku. Przypomnijmy, że 43-latek miał wystąpić w Łodzi i zmierzyć się z Quentinem Domingosem (5-2), lecz wykluczyła go kontuzja. Ostatecznie całe wydarzenie został odwołane z powodu Covid-19.

Pudzianowski ostatnią walkę stoczył w listopadzie poprzedniego roku. Wojownik pochodzący z Białej Rawskiej przerwał serię dwóch przegranych z rzędu. ”Pudzilla” wystąpił na pierwszej gali KSW na terenie Chorwacji. Polak miał duże problemy w starciu z Erko Junem. Ostatecznie przesądziło doświadczenie i w drugiej odsłonie Pudzianowski zastopował rywala w dominującej pozycji (dosiad).

Mariusz Pudzianowski: Na moich zasadach!

Mariusz Pudzianowski (13-7) po raz drugi postanowił odpowiedzieć na słowa Piotra Szeligi (1-0), który zaproponował, aby jego wypłata powędrowała na fundację Marcina Różalskiego. 43-latek zapewnia, że jeśli ma dojść do walki to tylko i wyłącznie na jego warunkach. Walka na gołe pięści? To sugeruje Mariusz Pudzianowski zapraszając Szeligę do KSW!

Piotr Szeliga odpowiada! Były hokeista powiedział, że nie zamierza zrezygnować ze swoich wcześniejszych deklaracji. ”Szeli” swoją wypłatę za tą potencjalną walkę zamierza przeznaczyć na fundację, a jeśli to problem – rozłoży to na dwa miejsca. Będzie część pieniędzy na fundację Marcina Różalskiego, a druga na dom dziecka w jego rodzinnym mieście Dębicy.

Panie @pudzianofficial Ok! Mogą być same gołe pięści i mogą być Łokcie!!! Ale… Bądźmy ludźmi i niech nic co ludzkie nie będzie nam obce!!! Moja gaża na Różaland i Dom dziecka „Hanka” w Dębicy. Umowa dżentelmeńska Stoi? Pozdrawiam!

Piotr Szeliga swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego pierwszego listopada. Podczas FAME MMA 8 zmierzy się z Piotrem Piechowiakiem. Obaj mają za sobą udane debiuty i obaj co ważne za sobą nie przepadają!

Zobacz także:

Conor McGregor zaakceptował kolejną walkę! Postawił jeden warunek!

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC, Conor McGregor zaakceptował kolejną walkę! Znany jest przeciwnik, z którym Irlandczyk miałby się zmierzyć, ale kwestią do ustalenia jest data. I tutaj właśnie “Notorious” postawił jeden warunek.

Rafael dos Anjos z COVID-19! Jego walka z Islamem Makhachevem odwołana!

To są bardzo złe wiadomości! Były mistrz wagi lekkiej UFC Rafael dos Anjos z COVID-19! Brazylijczyk tym samym wypadł ze świetnie zapowiadającej się walki z Islamem Makhachevem.