MMA PLMariusz PudzianowskiPudzianowski ostro o Murańskich: Źle sie dzieje z wami!

Pudzianowski ostro o Murańskich: Źle sie dzieje z wami!

Zaledwie kilka godzin potrzebował Mariusz Pudzianowski, aby odpowiedzieć na słowa Mateusza Murańskiego. Młodszy Muran zasugerował potencjalnego zestawienie swojego taty z “Pudzianem” – nie skreślając przy tym całkowicie Jacka. “Źle się dzieje z Wami!” – odpowiedział na słowa młodszego Murana Mariusz.

Dopiero co pisaliśmy o słowach Mateusza Murańskiego, który w dość odważny sposób wypowiedział się o potencjalnym pojedynku swojego taty z Mariuszem Pudzianowskim [TUTAJ].

“Chłopaki zmieńcie dilera”

Niedużo czasu potrzebował Mariusz Pudzianowski, aby odpowiedzieć na ostatnie słowa Mateusza Murańskiego o potencjalnym pojedynku z jego tatą. 44-latek za pośrednictwem swojego Facebooka wrzucił post, w którym odpowiada na słowa młodszego Murana.

CHŁOPAKI ZMIEŃCIE DILERA BO ŹLE SIĘ DZIEJE Z WAMI;))))))) a i pismaka poniosła fantazja z pytaniem…

Posted by Mariusz Pudzianowski on Saturday, July 31, 2021

Chłopaki zmieńcie dilera, bo źle się dzieje z Wami. A i pismaka poniosła fantazja z pytaniem prowokującym. Cholera, muszę się bać bo klan Murańskich chce mnie upolować.

PS: Dziś sobota i mam dobry humor, więc nie obrażam się na chłopaków za fantazję.

Mariusz Pudzianowski stoczył swój ostatni pojedynek na gali KSW 61, gdzie w walce wieczoru czerwcowej gali pokonał Łukasza Jurkowskiego. Ostatnimi czasy, “Pudzian” był przymierzany do Hafþór Júlíus Björnssonona, o czym pisaliśmy [TUTAJ], jednak na ten moment brakuje konkretnych informacji.

Zobacz także:

Szymajda: Przygotowanie takiego zawodnika to jest wielkość, a czasami wielokrotność kasy za walkę!

Już za niespełna miesiąc pierwsza gala High League. Na karcie walk będziemy mogli zobaczyć pojedynek Japczana z Bonusem BGC. Trenerem Jakuba Piotrowicza, który przygotowuje go do tej walki jest były zawodnik KSW – Hubert Szymajda. “Przygotowanie takiego zawodnika to jest wielkość, a czasami wielokrotność kasy za walkę!” – mówił przed walką “Małpa”.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA!

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Elite Fighters 1: Bodychrist spoliczkował rywala, Warszawski Dresik cięższy o dwa kilo! [WIDEO]

Już dziś odbędzie się pierwsza edycja Elite Fighters. W walce wieczoru ”Warszawski Dresik” zmierzy się z Mateuszem Murańskim. Wydawało się, że będzie duża różnica kilogramów, ale Norbert Janecki nie odpuszczał na treningach i widać od razu efekty.