MMA PLKSWPudzianowski o walce ”Górą”: W 95% kontrakt podpisany, zobaczymy kto będzie łapał powietrze!

Pudzianowski o walce ”Górą”: W 95% kontrakt podpisany, zobaczymy kto będzie łapał powietrze!

Mariusz Pudzianowski (15-7) podkręca tempo. 44-latek swój najbliższy pojedynek stoczy najprawdopodobniej na zasadach boksu. Wojownik z Białej Rawskiej poinformował, że są już bardzo blisko sfinalizowania kontraktu na walkę z ogromnym Hafthorem Bjornssonem.

Pudzian

Pudzianowski w tym roku stoczył dwa pojedynki i niewykluczone, że jeszcze w grudniu pojawi się w klatce KSW. Byłoby to zapewne starcie z Serigne Ousmane Dią (2-0). Do ich starcia miało dojść w Łodzi, ale ”Bombardier” wypadł w ostatniej chwili. Dia doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego.

Mariusz Pudzianowski: A wiecie, że tanio skóry nie sprzedam!

Mariusz Pudzianowski (15-7) jest bardzo ciekaw jak zaprezentuje się w boksie. Przypomnijmy, że gwiazda KSW stoczy swoją pierwszą walkę w tej formule.

Dzieńdoberek moi drodzy, zaczęliśmy nowy tydzień. Jak tak mocno mocno mnie pytacie to mogę już wam powiedzieć, że kontrakt z Bjornssonem jest już prawie prawie na sfinalizowaniu.  Negocjacje ciężko trwają, ale powiem, że w 95% procentach już jest podpisany, jeszcze 5% zostało, więc najprawdopodobniej 6×3 w boksie będzie. No i cóż wielkie to jest zwierze. 2.5 wzrostu, 140-150 kilo, 6×3 czas. No zobaczymy kto będzie łapał powietrze dupą i górą. Do odważnych świat należy. Cholera w boksie nigdy się nie lałem, ciekawe jak to będzie, ze mnie bokser jak z koziej dupy trąba, ale cóż idziemy! Lubię wyzwania. A wiecie, że tanio skóry nie sprzedam.

No to będzie wojna Polsko-Islandzka

Posted by Mariusz Pudzianowski on Monday, August 9, 2021

Zobacz także:

Czeczeński Hulk kontra Irański Hulk w klatce? Padło wyzwanie!

To byłby prawdziwy freak fight! Ashab Tamaev w mediach społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku ”Irańskiego Hulka”. Przypomnijmy, że o potencjalnym debiucie Sajjad Gharibi w MMA mówi się już od dłuższego czasu.

Zjawiskowa nauczycielka matematyki z szybkim zwycięstwem w Anglii! [WIDEO] Widzieliście?

Ebanie Bridges (6-1, 3 KO) wraca na właściwe tory po pierwszej zawodowej przegranej. Australijka w sobotę stoczyła drugi pojedynek w Wielkiej Brytanii. 34-latka została doceniona i zauważona przez promotora Eddie Hearna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis