MMA PLMariusz PudzianowskiPudzianowski nie zawalczy we wrześniu! ”Góra” wysyła wiadomość Mariuszowi!

Pudzianowski nie zawalczy we wrześniu! ”Góra” wysyła wiadomość Mariuszowi!

Ostatecznie we wrześniu nie dojdzie do hitowej walki Mariusza Pudzianowskiego. Pojedynek na zasadach boksu z Hafthorem Bjornssonem był planowany na osiemnastego września. Islandczyk w tym terminie zmierzy się jednak z innym rywalem.

Jest to dość spore zaskoczenie, bo Pudzianowski w mediach społecznościowych przekonywał, że jest bardzo blisko podpisania kontraktu. Mariusz nie ukrywał, że mimo wszystko negocjacje należą do tych trudnych.

Dzieńdoberek moi drodzy, zaczęliśmy nowy tydzień. Jak tak mocno mocno mnie pytacie to mogę już wam powiedzieć, że kontrakt z Bjornssonem jest już prawie prawie na sfinalizowaniu.  Negocjacje ciężko trwają, ale powiem, że w 95% procentach już jest podpisany, jeszcze 5% zostało, więc najprawdopodobniej 6×3 w boksie będzie. No i cóż wielkie to jest zwierze. 2.5 wzrostu, 140-150 kilo, 6×3 czas. No zobaczymy kto będzie łapał powietrze dupą i górą. Do odważnych świat należy. Cholera w boksie nigdy się nie lałem, ciekawe jak to będzie, ze mnie bokser jak z koziej dupy trąba, ale cóż idziemy! Lubię wyzwania. A wiecie, że tanio skóry nie sprzedam.

”Góra” przesyła wiadomość Pudzianowi!

Oficjalnie Devon Larratt został nowym przeciwnikiem Hafthora Bjornssona. Kanadyjczyk zastąpi Eddiego Halla, który doznał kontuzji na ostatnim etapie przygotowań.

Jak widać Islandczyk dalej ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego hitowego starcia z Mariuszem Pudzianowskim. Bjornsson wysłał wiadomość naszemu reprezentantowi.

Widzimy się niedługo Mariusz – napisał krótko Hafthor.

Zobacz także:

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi! Będą z tego dymy?

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.