MMA PLKSWPudzianowski na celowniku następnego zapaśnika z Senegalu! “Reug Reug” chce pomścić “Bombardiera”!

Pudzianowski na celowniku następnego zapaśnika z Senegalu! “Reug Reug” chce pomścić “Bombardiera”!

Ciekawe wieści podał portal wiwsport. Poinformował on, że popularny “Reug Reug” (3-1) walczący obecnie w One Championship chce pomścić “Bombardiera”. Senegalczyk gwarantuje, że jeżeli dostałby kontrakt to pokonał by byłego mistrza świata strongman.

Pudzian Reug Reug

“Reug Reug”, a raczej Oumar Kane wywodzi się z zapasów. Waży ponad 120 kilogramów, oraz mierzy 193 centymetry wzrostu. Swoją karierę w sportach walki rozpoczął od zapasów, które zaczął trenować w wieku 16 lat. Powiedział o tym w wywiadzie dla BjPENN.com:

-Zaczynałem od Mbapatte w moim kraju (zapasy tradycyjne), kiedy miałem 16 lat. Po tym, jak w miarę dobrze radziłem sobie w tym sporcie uznałem, że muszę wyprowadzić się ze swojej wioski i wziąć udział w zawodach. Tak zaczęła się moja kariera w zapasach, ale obecnie chcę rozwijać się pod kątem MMA.

W podkaście Lutte TV, Oumar powiedział, że dotknęła go krytyka jaka spadła na “Bombardiera” po walce z Pudzianowskim. Mówił miedzy innymi o tym, że nokauty to normalna sprawa w MMA i zdarzają się co chwilę. Kane stwierdził również, że nie boi się “Pudziana” i jeżeli dostał by kontrakt na walkę z nim to bez wahania by go podpisał i wygrał z Polakiem.

“Reug Reug” stoczył 4 walki w formule MMA. Jedyną porażkę zaliczył w starciu przeciwko Kirillowi Grishence. Trzy poprzednie starcia zwyciężał przez TKO/KO.

Zobacz także:

Wygrał milion dolarów w finale PFL, ale zaraz zawalił mu się świat!

Dla Brazylijczyka Bruno Cappelozzy to był najlepszy jak i najgorszy dzień w życiu. W środę wygrał milion dolarów w turnieju MMA, lecz po niej dowiedział się, że jego ojciec zmarł. Zawodnik momentalnie zalał się łzami.

Khamzat Chimaev dobitnie odpowiada dziennikarzowi TVP! Nagranie hitem internetu!

Fightweek gali UFC 267 powoli dobiega końca. Podczas jego trwania doszło do niecodziennej sytuacji z udziałem Polaka. Konkretniej – polskiego dziennikarza, który podczas konferencji prasowej podpadł Khamzatovi Chimaevowi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis