MMA PLKSWPudzian zdradził ile wyciska na klatę: Więcej mi nie potrzeba…

Pudzian zdradził ile wyciska na klatę: Więcej mi nie potrzeba…

Foto: Screen

Pudzian zdradził ile wyciska na klatę i jaki cel postawił sobie na początek roku 2021. Gwiazdor Federacji KSW nie walczył od ponad roku, ale teraz bierze się ostro do roboty.

Mariusz Pudzianowski w lutym skończy 44 lata. Jest on tym zawodnikiem, dzięki któremu polskie MMA wystrzeliło w górę, a sam jest jednym z najpopularniejszym sportowców w kraju.

Pudzian zdradził ile wyciska na klatę: Więcej mi nie potrzeba…

W mediach społecznościowych Pudzian opublikował filmik z treningu siłowego, w którym zdradził ile wyciska na klatę i jaki stawia sobie w tym względzie cel na styczeń.

Robi to na Was wrażenie?

“I teraz przez cały styczeń robienie siły maksymalnej 4 tyg plus mata oczywiscie.To tylko trening i dzis tylko dochodzę do 200 kg za dwa tyg do 230 i max 250 kg bo więcej nie podniosę obecnie i wiecej mi nie potrzeba.🙈🙈🙈

I teraz przez cały styczeń robienie siły maksymalnej 4 tyg plus mata oczywiscie.

I teraz przez cały styczeń robienie siły maksymalnej 4 tyg plus mata oczywiscie.To tylko trening i dzis tylko dochodzę do 200 kg za dwa tyg do 230 i max 250 kg bo więcej nie podniosę obecnie i wiecej mi nie potrzeba.🙈🙈🙈 #pudzian #pudzianowski #sklep #strongman #toitakbynicniedało #pudzilla #gym #trainingmotivation #ksw #olimpsportnutrition #blachypruszynski #betfan

Posted by Mariusz Pudzianowski on Monday, January 4, 2021

Mariusz Pudzianowski w MMA ma obecnie rekord 13 zwycięstw i 7 porażek. Prawie całą karierę spędził w Federacji KSW. Swoją ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2019 roku, gdzie na gali KSW 51 w Zagrzebiu znokautował w drugiej rundzie Erko Juna. W 2021 roku Pudzian ma powrócić do klatki KSW.

Zobacz także:

Ostatnia walka w karierze Fedora. Ostatni pogromca “Różala” wśród chętnych do starcia!

Przed nami ostatnia walka w karierze legendarnego Fedora Emelianenko. 44-letnia żywa legenda światowego MMA swoją zawodową karierę ma zakończyć po następnej walce.

Joanna Jędrzejczyk o walce Błachowicza: Uwielbiam Adesanyę, ale…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o najbliższej walce Jana Błachowicza. Polak już 6 marca na gali UFC 259 skrzyżuje rękawice z niepokonanym mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Będzie to pojedynek dwóch mistrzów, którego stawką będzie pas dywizji półciężkiej.

UFC 257: Dana White opublikował fenomenalną zapowiedź walki Poirier vs McGregor 2 [WIDEO]

Do mocnego rozpoczęcia roku 2021 zostało mniej niż trzy tygodnie. Amerykański gigant jako pierwszą numerowaną galę przyszykował dla kibiców UFC 257, na której dojdzie do rewanżu między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem.