MMA PLKSWPudzian vs Mamed w KSW na Stadionie Narodowym? Pudzianowski zdradza miejsce organizacji tej walki!

Pudzian vs Mamed w KSW na Stadionie Narodowym? Pudzianowski zdradza miejsce organizacji tej walki!

Po sobotniej gali KSW 70 kibice mieszanych sztuk walki w Polsce wyczekują pojedynku Pudzian vs Mamed w Federacji KSW. Byłoby to starcie dwóch największych legend KSW, a pojedynek ten przykułby uwagę ogromnej liczby fanów. Tak przynajmniej pokazują robocze obliczenia w excelu.

Pudzian vs Mamed

Przypominamy, że walka Pudzianowski vs Khalidov urodziła się po znokautowaniu przez Pudziana, Michała Materli, co miało miejsce w walce wieczoru sobotniej gali KSW 70 w Łodzi:


Po tym pojedynku, do rozemocjonowanego Pudzianowskiego udzielającego wywiadu w klatce, wszedł Mamed Khalidov i obaj zawodnicy werbalnie zgodzili się skrzyżować rękawice na jednej z kolejnych gal KSW:

Teraz natomiast, Pudzianowski gościł w programie The MMA Hour u Ariela Helwaniego, gdzie komentował minioną walkę z Michałem Materlą.

Pudzian vs Mamed w KSW na Stadionie Narodowym?

Tam Pudzianowski zdradził, że walka z Mamedem szykowana jest na Stadion Narodowy. Co prawda data, nawet przybliżona, nie została ujawniona, to fani powinni szykować się na kolejną “stadionową” galę KSW:

“Walka z Mamedem to będzie naprawdę ciekawe wyzwanie. Przychodząc do MMA ja uczyłem się tego wszystkiego, co Mamed pokazywał. Teraz razem rękawice skrzyżujemy. Będzie to naprawdę emocjonujące i fajne wyzwanie dla mnie. Prawdopodobnie to może być następna walka, ale jeszcze daleko do tego jest. Nie wiedziałem, że Mamed wejdzie do klatki w sobotę. To był duży znak zapytania – jeżeli wygram, to mogło tak być, jeżeli przegram, to nie. Tego akurat nie wiedziałem. Ale pomyślałem sobie: to dopiero będzie wyzwanie, ciekawe czy temu wyzwaniu sprostam. […]

Prawdopodobnie, jeśli wszystko dojdzie do skutku, to prawdopodobnie może być to Stadion Narodowy, tak jak dwa czy trzy lata temu była taka gala. Jeśli dojdzie to do skutku i sfinalizujemy to, podpiszemy umowy, to będzie to na Stadionie Narodowym na 60 tysięcy widzów.”

Fragment The MMA Hour z Mariuszem Pudzianowskim do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak myślicie, czy KSW zorganizuje walkę Khalidov vs Pudzianowski na Stadionie Narodowym w Warszawie?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [03-04.06.2022]

Przed nami kolejny ekscytujący weekend z MMA. Każdy z fanów powinien znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis