MMA PLArchiwumKSWPudzian trzyma formę! Imponujący kaloryfer byłego strongmana!

Pudzian trzyma formę! Imponujący kaloryfer byłego strongmana!

Pudzian trzyma formę! Mariusz Pudzianowski (13-7, 1 N/C) niedawno miał wystąpić na gali KSW 53. Ostatecznie do jego pojedynku nie doszło, lecz były strongman mimo wszystko utrzymuje świetną sylwetkę.

Pudzian trzyma formę
Foto: Mariusz Pudzianowski

Pierwotnie Pudzianowski miał zmierzyć z Quentinem Domingosem (5-1) w walce wieczoru gali w łódzkiej Atlas Arenie. Na dwa tygodnie przed galą  wycofał się jednak z pojedynku na skutek kontuzji. Koniec końców do gali w Łodzi nie doszło z powodu panującej pandemii koronawirusa.

Pudzian trzyma formę!

Pudzianowski stara się powrócić do pełnej sprawności i dba o swoją formę. Nawet okres Świąt Wielkanocnych nie zatrzymał kilkukrotnego mistrza świata strongman. Pudzianowski mocno trenuje w swojej domowej siłowni, czego efektem jest bardzo imponujący “kaloryfer”, który zaprezentował fanom na Instagramie.

Wcześniej zaś Pudzianowski zamieszczał w mediach społecznościowych nagrania ze swoich intensywnych ćwiczeń

Pudzianowski walczy w zawodowo w MMA od 2009 roku. Stoczył 21 walk, z czego 20 dla Federacji KSW, co klasyfikuje go w ścisłej czołówce

W tym roku “Pudzian” skończył już 43 lata. Choć pewnie jego kariera zbliża się już ku końcowi to postara się on, abyśmy zobaczyli go jeszcze w okrągłej klatce KSW. Być może organizacja zdecyduje się na ponowne zestawianie Polaka z niedoszłym rywalem, czyli Quentinem Domingosem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis