Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWPudzian szczerze o ostatniej przegranej: Czasami lepiej odklepać, niż oberwać za dużo!

Pudzian szczerze o ostatniej przegranej: Czasami lepiej odklepać, niż oberwać za dużo!

Mariusz Pudzianowski (17-8) w rozmowie z mediami wypowiedział się o ostatniej swojej przegranej. Weteran KSW zapewnił, że czasami lepiej odklepać niż oberwać za dużo.

Pudzianowski

Zawodnik z Białej Rawskiej najbliższy pojedynek stoczy na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Przeciwnikiem 46-latka będzie Artur ”Szpila” Szpilka (2-0). Pudzianowski jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się serią pięciu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem.

Ostatnie starcie Pudzianowski odnotował w grudniu na gali KSW 77. 46-latek po minucie i 54-sekundach przegrał z Mamedem Khalidovem.

Pudzianowski: Głupi tylko nie odklepuje!

Mariusz Pudzianowski w rozmowie z mediami wypowiedział się o klepaniu.

Czasami lepiej odklepać, niż oberwać za dużo, dlatego że jeszcze potem coś dalej jest. Czy to ujma była dla Mameda, że odklepał, jak Narkun go poddał? Nie było ujmy. Nie uważam go za jakiegoś zawodnika słabego lub, że coś z nim było nie tak, że odklepał. Głupi tylko nie odklepuje. Trzeba troszeczkę pamiętać, że jeszcze jest zdrowie, jest życie po sporcie. Sport to jest tylko jakiś epizod w życiu, a jeszcze potem żyjemy troszeczkę dalej i trzeba troszeczkę myśleć rozsądkiem. Czasami trzeba powiedzieć pas.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Najman pojawił się na KSW i pokazał ile fanów podchodziło do niego, aby zrobić zdjęcie! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. ”El Testosteron” postanowił w mediach społecznościowych opublikować nagranie, na którym widać ile fanów/kibiców podchodził zrobić sobie z nim zdjęcie.

Kolejna walka o mistrzostwo świata w Polsce? Usyk może ponownie zawalczyć w naszym kraju!

Dla wielu może to być zaskakująca wiadomość. Jak się okazuje już niebawem może dojść w Polsce do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Tym razem byłoby to starcie w królewskiej kategorii wagowej. Oleksandr Usyk (20-0, 13 KO) stoczyłby drugi pojedynek w naszym kraju. Ukraiński mistrz skrzyżowałby rękawice z mocno bijącym Danielem Duboisem (19-1, 18 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis