MMA PLNajnowszeKSWPudzian świetnym motywatorem! Tak się zaczyna dzień: 6 rano! Zaprawa poranna musi być! [WIDEO]

Pudzian świetnym motywatorem! Tak się zaczyna dzień: 6 rano! Zaprawa poranna musi być! [WIDEO]

To już norma w wykonaniu Mariusza Pudzianowskiego! Weteran KSW jest świetnym przykładem dla młodych ludzi, ale nie tylko jak ciężką pracą można wdrapać się na szczyt i przede wszystkim zbudować świetną formę oraz dbać o swoje zdrowie. Pudzianowski w mediach społecznościowych już rano udostępnił nagranie, bowiem o 6 rano zaczyna się poranna zaprawa w wykonaniu zawodnika KSW.

Pudzian

Wojownik z Białej Rawskiej w najbliższym starcie będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Mariusz w grudniu w Gliwicach szybko musiał uznać wyższość Mameda Khalidova.

Pudzianowski najbliższą walkę stoczy trzeciego czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Mariusz skrzyżuje rękawice z Arturem ”Szpilą” Szpilką.

Pudzianowski i jego poranna zaprawa!

Mariusz Pudzianowski jest przykładem ciężkiej pracy! Polak już rano opublikował nagranie, które wielu może zmobilizować do pracy/treningu.

Dzieńdoberek sobota 6 rano, standardowo, aż się chce wstawać. 11 stopni ciepła, może nawet 12. Przepedałować pół godzinki, 40 minut, pobawić się ciężarkami po 2 minuty ze 3 rundki i później porozciągać. Robotę rozporządzić, chłopakom dać, do 13 popracować, a ja jeszcze dzisiaj muszę trening w dupę dostać. Sparingi trzeba zrobić, z chłopakami się trochę poganiać. Dzień jak co dzień, nic innego nie wymyśliłem.

Całe wideo poniżej:

🏃🏃🏃🏃🏃Zaprawa poranna musi być 06:00am#reklama

Posted by Mariusz Pudzianowski on Friday, May 12, 2023

Zobacz także:

Roberto Soldić ponownie zabiera głos po walce: Cel pozostaje ten sam! Niech Bóg błogosławi! Widzieliście?

Roberto Soldić (20-4) ponownie zabrał głos po swojej drugiej walce w One Championship. Były podwójny mistrz KSW nie zamierza się załamywać i podkreśla, że cel pozostaje ten sam! ”Robocop” po pięciu latach doznał czwartej przegranej w zawodowej karierze.

Uznany komentator UFC nie ma wątpliwości: Gamrot w tym roku awansuje do TOP 5! Co wy na to?

Zapewne już niebawem poznamy szczegóły kolejnej walki Mateusza Gamrota (22-2) w największej organizacji na świecie. Polak ostatnio postanowił zaryzykować i przyjął walkę w ostatniej chwili. Jon Anik w rozmowie z TVP Sport opowiedział chociażby o kulisach swojej pracy czy relacjach z zawodnikami. Uznany komentator UFC jest przekonany, że ”Gamer” w tym roku awansuje do TOP 5 w wadze lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis