MMA PLArtur SzpilkaPudzian o przygotowaniach Szpilki ich walki: Nie skupiam się na tym co on robi, z kim on robi, gdzie trenuje

Pudzian o przygotowaniach Szpilki ich walki: Nie skupiam się na tym co on robi, z kim on robi, gdzie trenuje

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski był do dyspozycji dziennikarzy w dniu medialnym przed galą XTB KSW Colosseum 2. Tam wypowiedział się m.in. o przygotowaniach Artura Szpilki do ich walki.

Pudzian o przygotowaniach Szpilki ich walki

Starcie Szpilka vs Pudzianowski będzie jedną z najważniejszych walk gali XTB KSW Colosseum 2, która już w sobotę 3 czerwca odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

Kibiców bardzo polaryzuje to zestawienie i wielu fanów ma podzielone zdanie na temat faworyta tej konfrontacji.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl

Pudzian o przygotowaniach Szpilki ich walki: Nie skupiam się na tym co on robi, z kim on robi, gdzie trenuje

Mariusz Pudzianowski otrzymał pytanie o przygotowania swojego rywala do ich pojedynku, ale jak sam zaznaczył, skupiał się tylko na sobie i na swoich przygotowaniach, a nie na treningach przeciwnika:

“Nie skupiam się wcale na swoim przeciwniku – co on robi, z kim on robi, gdzie trenuje. Skupiam się na swoich przygotowaniach, żeby przez te 12-13 tygodni uczciwie pracować. Tyle ile mogłem, zrobiłem, więcej już nie byłem w stanie zrobić. Nawet musieliśmy ostatnie 10 dni zluzować dlatego, że wszystko już się ulewało. Młodszy zawodnik, który ma 25 lat może sobie czasami pozwolić na jedną-dwie jednostki tygodniowo więcej. Ja nie mogłem. Po prostu robiliśmy tyle, ile mogliśmy.”

Cała rozmowa z Mariuszem Pudzianowskim do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Rafael Fiziev (12-2) za pomocą mediów społecznościowych próbuję znaleźć sobie kolejnego rywala do tańca, a może już go znalazł? Mateusz Gamrot (22-2-1) błyskawicznie odpowiedział, proponując walkę we wrześniu!

Koniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

To byłby naprawdę duży problem w każdej freakowej organizacji. Czy to koniec ”wielkiego show” i tak zwanych ”dymów” na programach i konferencjach? Nie można tego wykluczyć. Rząd zamierza wprowadzić ustawę o patostreamingu – za co będą srogie kary.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis