MMA PLCiekawostkiPudzian kontra koronawirus! Gwiazdor KSW pokazał jak go pokonać!

Pudzian kontra koronawirus! Gwiazdor KSW pokazał jak go pokonać!

Pudzian kontra koronawirus! Gwiazdor Federacji KSW pokazał jak pokonać śmiercionośny wirus z Wuhan! Jego wpis zapewne podzieli wielu fanów nie tylko sportów walki!

Mariusz Pudzianowski (12-6) jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego Facebook czy Instagram ma wielu obserwujących, a sam zawodnik często coś publikuje i regularnie kontaktuje się z fanami.

Nie inaczej jest teraz, kiedy Pudzianowski podał w mediach społecznościowych instrukcję, jak pokonać koronawirusa.

Pudzian kontra koronawirus!

Koronawiurs paraliżuje świat, w tym ten związany ze sportami walki. Mimo groźby zarażenia się SARS-CoV 2, organizacje sportowe zaczynają już ogłaszać swoje najbliższe wydarzenia.

Do pracy w tym tygodniu wróci organizacja UFC. 9 maja w Jacksonville odbędzie się gala UFC 249: Ferguson vs. Gaethje, ale i w Polsce mamy już konkretne daty powrotu gal. Swoje imprezy ogłosiła już organizacja FEN, a Federacja KSW szykuje się do wznowienia imprez.

Pudzianowski najwyraźniej ma już dosyć tego wszystkiego i w mediach społecznościowych zamieścił instrukcję jak pokonać koronawirusa.

Instrukcja ta wygląda następująco:

  1. Odkręcamy telewizor.
  2. Otwieramy okno.
  3. Sprawdzamy czy nie ma nikogo pod oknem
  4. Wywalamy telewizor

Jak wyleczyć się szybko z wirusa Covid-19 Może tak byc??? Szczepionka na pewno działa 🤔🤔🤔🤔

Opublikowany przez Mariusza Pudzianowskiego Niedziela, 3 maja 2020

Mariusz Pudzianowski ma swoje konkretne zdanie na temat pandemii koronawirusa. Gwiazdor KSW najwyraźniej twierdzi, że całe zagrożenie wirusem z Wuhan jest napędzane przez media. Faktycznie jednak większość społeczeństwa albo nie będzie w ogóle miała do czynienia z tym wirusem, albo przejdzie go bezobjawowo.

Co z Pudzianem?

Pudzian miał wystąpić 21 marca na gali KSW 53 w Łodzi, ale wypadł z imprezy z powodu kontuzji. W Atlas Arenie miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem. Ostatnio natomiast pojawił się kandydat do walki z Pudzianowskim. Jest nim były mistrz UFC, Frank Mir (19-13), który w mediach chwalił organizację KSW, uważając ją za jedną z najlepszych na świecie. Amerykanin wyraził także zainteresowanie walka z, jak to sam określił „najsilniejszym człowiekiem na świecie.”

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW także niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.

Kiedy wróci FEN?

Organizacja FEN także niedługo powróci do organizacji swoich gal. Najbliższa odbędzie się w czerwcu i będzie transmitowana w systemie PPV.

Dlaczego Mir chce walczyć z Pudzianem

Gwiazdor MMA opowiedział o powodach, dla których chce się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim.