MMA PLCiekawostkiPudzian kandydatem na prezydenta? Przedstawił hasło wyborcze!

Pudzian kandydatem na prezydenta? Przedstawił hasło wyborcze!

Pudzian kandydatem na prezydenta? Zawodnik wagi ciężkiej Federacji KSW i żywa legenda polskiego MMA znany jest ze swojego niewybrednego poczucia humoru, którego nową dawkę właśnie zaserwował.

Mariusz Pudzianowski zaprezentował fanom plakat promujący jego rzekomy start w wyborach prezydenckich, które mają odbyć się 10 maja.

Pudzian kandydatem na prezydenta?

Pudzianowski w żartobliwy sposób określił się jako kandydata na urząd Prezydenta RP. Zawodnik mieszanych sztuk walki zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym zaprezentował swoje hasło wyborcze oraz plakat promujący jego postać jako Prezydenta RP.

“Polska górą! #Pudzian2020” – tak brzmi oficjalne hasło wyborcze gwiazdora Federacji KSW. Oto, co więcej napisał o swoim “starcie w wyborach”:

“Rodacy pomożecie?! POLSKA GÓRĄ!!! Tanio skóry nie sprzedamy!!! POMOŻECIE???

PS: myślę, że zdążę do 10 maja z kampanią wyborczą  Skoro Szymon może to ja też!!!   #prezydentpolski #wybory #prezydent

Przekażcie dalej 

Rodacy pomożecie?! POLSKA GÓRĄ!!! Tanio skóry nie sprzedamy!!! POMOŻECIE??? PS: myślę, że zdążę do 10 maja z kampanią…

Opublikowany przez Mariusza Pudzianowskiego Środa, 22 kwietnia 2020

Wpis Mariusza Pudzianowskiego oczywiście trzeba traktować jak żart. Zawodnik KSW nie będzie kandydował w wyborach prezydenckich, które mają odbyć się w drugi weekend maja.

Polacy dalej będą mięli wybór spośród urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy oraz: Władysława Kosiniaka-Kamysza, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Krzysztofa Bosaka, Roberta Biedronia, Szymona Hołowni, Stanisława Żółtka, Pawła Tanajno, Mirosława Piotrowskiego i Marka Jakubiaka.

Co z Pudzianem?

Pudzianowski zamiast wyborami prezydenckimi zajmie się zatem planowaniem kolejnej walki w Federacji KSW. Pudzian miał wystąpić 21 marca na gali KSW 53 w Łodzi, ale wypadł z imprezy z powodu kontuzji. W Atlas Arenie miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem.

Ostatnio natomiast pojawił się kandydat do walki z Pudzianowskim. Jest nim były mistrz UFC, Frank Mir (19-13), który w mediach chwalił organizację KSW, uważając ją za jedną z najlepszych na świecie. Amerykanin wyraził także zainteresowanie walka z, jak to sam określił “najsilniejszym człowiekiem na świecie.”

Jak myślicie, czy KSW doprowadzi do walki Pudzianowski vs. Mir?