MMA PLKSWPudzian i trudne pytania: trening czy seks, Lewandowska czy Chodakowska i inne!

Pudzian i trudne pytania: trening czy seks, Lewandowska czy Chodakowska i inne!

Pudzian i trudne pytania? Gwiazdor Federacji KSW i jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce odpowiedział na wiele trudnych pytań. Wszystko odbywało się na kanale Olimp Sport Nutrition!

Mariusz Pudzianowski (12-6) nie uciekał od odpowiedzi na trudne pytania. Wziął także udział w zabawie, w której musiał wybrać jedną z dwóch zaproponowanych rzeczy.

Pudzian i trudne pytania

Pudzianowski otrzymał między innymi pytanie o to, co by wybrał: trening czy seks. Nie wiemy jak Wy, ale gwiazdor KSW wybrał pierwszą odpowiedź. Z dwójki influenserek sportowych Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej, Pudzian wybrał małżonkę Roberta Lewandowskiego, a jako ideał kobiety wskazał Pamelę Anderson i Jennifer Lopez.

To tylko część z trudnych pytań, jakie otrzymał Pudzinanowski. Cała rozmowa z gwiazdą KSW poniżej:

🔴 #OlimpStudioLive z Mariusz Pudzianowski 💪 Rozmawiamy o MMA i planach na przyszłość. NA ŻYWO z Olimp Sport Nutrition 💬 Czekamy na Wasze pytania w komentarzach pod transmisją.

Opublikowany przez Mariusza Pudzianowskiego Środa, 13 maja 2020

Co z Pudzianem?

Pudzian miał wystąpić 21 marca na gali KSW 53 w Łodzi, ale wypadł z imprezy z powodu kontuzji. W Atlas Arenie miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem. Ostatnio natomiast pojawił się kandydat do walki z Pudzianowskim. Jest nim były mistrz UFC, Frank Mir (19-13), który w mediach chwalił organizację KSW, uważając ją za jedną z najlepszych na świecie. Amerykanin wyraził także zainteresowanie walką z, jak to sam określił „najsilniejszym człowiekiem na świecie.”

Bardzo możliwe, że Pudzianowskiego zobaczymy na jednej z najbliższych gal Federacji KSW. Globalna walka z pandemią koronawirusa zaczyna cichnąć, a rządy większości krajów znoszą obostrzenia. W Polsce wracają już gale MMA produkowane w formie widowiska telewizyjnego. I w takiej formule swoje najbliższe wydarzenie wyprodukuje największa organizacja MMA w kraju. Data kolejnej gali KSW nie jest jeszcze dokładnie znana, ale mówi się o początku czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

Dlaczego Frank Mir chce walczyć z Pudzianem?

Gwiazdor MMA opowiedział o powodach, dla których chce się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim.

Czy Pudzian ma sposób na koronawirusa?

Mariusz Pudzianowski jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Tutaj zaprezentował sposób na pokonanie koronawirusa.