MMA PLCiekawostkiPudzian i Materla w #Hot16Challenge2? Zaskakująca nominacja!

Pudzian i Materla w #Hot16Challenge2? Zaskakująca nominacja!

Pudzian i Materla w #Hot16Challenge2? Rapowa akcja internetowa zatacza coraz szersze kręgi! Najnowszymi nominowanymi do udziału w akcji są gwiazdorzy Federacji KSW!

#Hot16Challenge2 to akcja-zabawa polegająca na wrzucaniu do sieci rapowych utworów, zwykle szasnastowersowych, które mają propagować akcje charytatywne.

Pudzian i Materla w #Hot16Challenge2

Jednym z nominowanych do udziału w tej zabawie był Michał Karmowski. popularny “Jaglak” to kulturysta, który chętnie wziął udział w akcji. Co prawda dla niego był to pierwszy raz, ale jak na premierowy taki występ poszło mu całkiem nieźle.

Zainteresowanie natomiast wzbudziły nominacje Karmowskiego. Oczekuje on teraz odpowiedzi od gwiazdorów KSW – Michała Materli i Mariusza Pudzianowskiego:

W akcję #Hot16Challenge2 zaangażowali się nie tylko raperzy, ale i celebryci i gwiazdy telewizyjne. Swój udział w akcji mieli już między innymi Norbi i Kuba Wojewódzki. Pudzian i Materla byliby pierwszymi gwiazdorami KSW, którzy wzięli udział w akcji rapowej.

Co z Pudzianem?

Pudzian miał wystąpić 21 marca na gali KSW 53 w Łodzi, ale wypadł z imprezy z powodu kontuzji. W Atlas Arenie miał zmierzyć się z Quentinem Domingosem. Ostatnio natomiast pojawił się kandydat do walki z Pudzianowskim. Jest nim były mistrz UFC, Frank Mir (19-13), który w mediach chwalił organizację KSW, uważając ją za jedną z najlepszych na świecie. Amerykanin wyraził także zainteresowanie walka z, jak to sam określił „najsilniejszym człowiekiem na świecie.”

Dlaczego Mir chce walczyć z Pudzianem

Gwiazdor MMA opowiedział o powodach, dla których chce się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim.

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW także niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.

Piątkowska idzie do MMA?

Sama bokserka nie wyklucza takiej możliwości. Od razu poruszony został również temat ewentualnej walki z Joanną Jędrzejczyk.