MMA PLBez kategoriiPuchar Europy ISKA w Polsce!

Puchar Europy ISKA w Polsce!

iska.gif

Zarządy światowej (www.iska.com) oraz europejskiej (www.iska-europe.com) federacji kick-boxingu przyznały Polsce prawo do organizacji pucharu Europy ISKA w formułach muay thai i K-1 rules. Przy okazji pucharu odbędzie się również zawodowa międzynarodowa gala K-1 w kategorii do 75 kilogramów, w której Polskę reprezentował będzie Bartłomiej Kubiak zawodnik Arkadia Team Sport.

Pomysłodawcą zorganizowania pucharu Europy w Polsce był Arkadiusz Wełna, prezes Kaliskiego Stowarzyszenia MuayThai „Arkadia” oraz zawodowej grupy Arkadia Team Sport. Obie światowe organizacje przychylnie odniosły się do propozycji znanego promotora sportów walki z Kalisza i już kilka miesięcy temu przyznały prawo do organizacji turnieju.

Puchar Europy odbędzie się w Kaliszu w dniach 10-12 października 2008 r. Głównym organizatorem jest Kaliskie Stowarzyszenie MuayThai „Arkadia”. Współorganizatorami zawodów są: Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu (www.osir.kalisz.pl) oraz Team Arkadia Sport (www.welnateam.pl). Zarówno puchar Europy, jak i zawodowa gala K-1 rules odbędą się w kaliskiej hali sportowej “Winiary Arena” (www.osir.kalisz.pl/winiaryarena).

Do najważniejszych zawodów zorganizowanych do tej pory przez Arkadię Kalisz należą: Puchary Polski, Mistrzostwa Polski i pierwsza w Polsce gala S-1. Oprócz tego Arkadia organizuje liczne szkolenia i seminaria z udziałem znanych zawodników i trenerów. Za przygotowanie wielu imprez sportowych Arkadiusz Wełna został wyróżniony nagrodą “Złoty organizator 2007” przez Polskie Zrzeszenie Muay Thai.

Już teraz zachęcamy wszystkich fanów boksu tajskiego i K-1 do licznego przybycia w październiku tego roku do Kalisza.

Poniżej zamieszczamy klip promujący imprezę:

Youtube: http://pl.youtube.com/watch?v=forxb673Gns
XviD: http://mt2008.info/video/Puchar.Europy.ISKA.2008.Kalisz.xvid.avi

źródło: www.iska-poland.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis