MMA PLPunch DownPtyś o najbliższej gali PunchDown 5: Zuluzinho ma rozmiar 9 XL, można koszulką nakryć mniejszy samochód!

Ptyś o najbliższej gali PunchDown 5: Zuluzinho ma rozmiar 9 XL, można koszulką nakryć mniejszy samochód!

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 22 października 2021 w Studio P1 The Next Level Wrocław. Na zwycięzcę fazy pucharowej czeka nagroda główna w wysokości 50.000zł. Dodatkową atrakcją wydarzenia będą przygotowane pojedynki specjalne, w których naprzeciwko siebie staną znane postaci z różnych środowisk.

Na gali PunchDown 5 zobaczymy ciekawe super fighty i następny turniej, który jest świetnie obsadzony. Tym razem pojawią się zawodnicy mieszanych sztuk walki. Mowa o grupie reprezentantów Brazylii, którzy będą chcieli zaskoczyć wszystkich swoją dyspozycją.

Ptyś o Zuluzinho: Ma 2,06 cm i 190 kilo! 

Udało nam się porozmawiać z Jakubem Henke (jednym z właścicieli PunchDown), który skomentował nadchodzące wydarzenie PunchDown 5. Ciekawe zapowiada się debiut Zuluzinho w Polsce.

Tak. Powiem szczerze sami jesteśmy ciekawi jak to się przełoży, bo Brazylijczycy są ogromni. Zwłaszcza Zuluzinho, który ma 2,06 cm i 190 kilo (śmiech). Ostatnio z chłopakami właśnie zamawialiśmy ubrania dla nich to Zuluzinho ma 8 czy 9XL rozmiar. Można by tą koszulką nakryć myślę, że jakiś mniejszy samochód jakby ją rozciągnąć trochę.

Cała rozmowa poniżej:

To nie będzie pierwszy raz, gdy ”Little Zulu” spróbuje swoich sił w rywalizacji na liście. Brazylijczyk bowiem w Rosji zmierzył się legendą – Vasili Kamotski. Ich starcie wzbudziło duże zainteresowanie. W tym momencie ma ponad milion wyświetleń.

Brazylijczyk w zawodowym MMA stoczył dwadzieścia dwa pojedynki – z czego dwanaście udało się zwyciężyć. 43-latek w Pride zawalczył cztery razy, a mierzył się z takimi zawodnikami jak Fedor Emelianeko czy Antonio Rodrigo Nogueira. ”Little Zulu” w 2005 roku stoczył swój jedyny pojedynek z naszym reprezentantem. Brazylijczyk znokautował wtedy Rafała Dąbrowskiego.

Zobacz także:

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę! Przesadził i to mocno?

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Zobaczcie trening braci bliźniaków! Tyburscy jeszcze zaskoczą w klatce FAME MMA? [WIDEO] Widzieliście?

Paweł i Piotr Tyburscy szlifują formę w Uniq Fight Club. Niewykluczone, że bracia już niebawem pojawią się w klatce FAME MMA. W mediach społecznościowych Paweł wstawił materiał z treningu. Widać na nim zadaniówki w wykonaniu braci bliźniaków.