MMA PLWotorePrzykra informacja! Zawodnik WOTORE Piotr ”Korba” Kurowski nie żyje!

Przykra informacja! Zawodnik WOTORE Piotr ”Korba” Kurowski nie żyje!

Mamy bardzo smutną wiadomość. Na początku tygodnia pojawiła się informacja o śmierci Piotra Kurowskiego, którego możecie dobrze znać z występu na gali WOTORE 2. Nie znamy przyczyny śmierci 36-latka.

Kurowski

”Korba” postanowił wystartować w turnieju walk na gołe pięści. Kurowski na drugiej edycji zmierzył się z dużo cięższym Karolem Grzesiukiem. To było nie lada wyzwanie. Kurowski pokazał charakter, ale ostatecznie musiał uznać wyższość ”King Konga”.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Nie żyje 36-letni wojownik!

Odszedł tak szybko! Piotr Kurowski zmarł mając 36 wiosen. Informacja o śmierci ”Korby” pojawiła się na początku tygodnia. Nie znamy przyczyny śmierci.

O Kurowskim było głośno w czerwcu 2020 roku. Zawodnik WOTORE wdał się w uliczną potyczkę, broniąc swojej koleżanki. Pomiędzy napastnikami i Kurowskim doszło do mocnej wymiany zdań, która następnie przerodziła się w rękoczyny. Efekt tego był dość opłakany. Jeden z atakujących odgryzł mu znaczny fragment prawego ucha. Kurowski dość szybko znalazł się w szpitalu, gdzie przeszedł operację.

Taki prezent dostałem w dniu moich imienin od pewnego Ukraińskiego kanibala. Za siostrę za brata idę w ogień – taki jestem. Takie mamy czasy w Polsce – trzech Ukraińców najpierw zaczepia siostrę kolegi i po mojej interwencji i krótkiej wymianie argumentów … jeden postanawia zabawić się w znanego boksera i odgryza mi ucho —— wstyd i brak honoru obywateli ze wschodu – skomentował całą sytuację Kurowski.

Zobacz także:

Pudzianowski dalej w formie! Był lepszy od startujących na Mistrzostwach Polski! [WIDEO] Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski pozostaje w formie! Wojownik z Białej Rawskiej nie startuje w strongmenach już od lat, ale w Podegrodziu zawstydził konkurencję. Pudzianowski pokazał wszystkim, dlaczego był numerem jeden i zdobywał tak ważne sukcesy.

Pasha zawalczy w FAME MMA, a następnie w KSW?!

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski jest obecnie jednym z najczęściej wymienianych nazwisk w kontekście debiutu w MMA. Sam zawodnik wyraża pełną gotowość do startu w mieszanych sztukach walki jednak enigmą pozostaje nadal organizacja, w której zadebiutuje 33-latek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis