MMA PLŁukasz Jurkowski”Przestańcie robić z głupich ludzi gwiazdy”. Juras reaguje po wybrykach Najmana?

”Przestańcie robić z głupich ludzi gwiazdy”. Juras reaguje po wybrykach Najmana?

Łukasz Jurkowski (17-11) jest obecnie komentatorem. ”Juras” nie ukrywa swojego zdania przed obserwatorami i chętnie się z nimi dzieli swoją opinią w internecie. Niedawno umieścił na swoich portalach społecznościowych wpis, w którym apeluje do internatów o zaprzestanie promocji „głupich ludzi”. Juras nie napisał o konkretnej osobie, ani nie odniósł się do żadnej sytuacji. Jego obserwujący jak i pozostali internauci mogą się tylko domyślać o kogo i jaką sytuację chodzi.

„Stop makig stupid people famous”

 We wtorek 24 listopada na portalach społecznościowych Jurkowskiego pojawiło się zdjęcie chodnika z napisem ”stop making stupid people famous”. Juras oprócz zdjęcia dodał również opis, który jasno daje do zrozumienia do jakiej sytuacji odnosi się komentator.

Przestańcie robić z głupich ludzi gwiazdy. Kiedyś aby zaistnieć w przestrzeni medialnej trzeba było wykazać się jakimś talentem. Być kimś ponadprzeciętnym. Dziś byle klikanie się zgadzało promuje się byle gówno. Tym gównem karmieni są coraz młodsi, którzy za idoli biorą nieudaczników. Po co ma się rozwijać, czytać, tańczyć, edukować gdy może zjeść kupę w internecie i liczyć na poklask równie zaawansowanych intelektualnie… ech

Internauci szybko zorientowali się o kim mówi Jurkowski i chętnie wyrazili swoją opinię pod  opublikowanym wpisem mężczyzny.

Kiedy ponownie zobaczymy Jurkowskiego w oktagonie?

39-latek ostatni raz zawalczył 27 kwietnia 2019 roku na gali KSW 48. Wygrał ze Stjepanem Bekavacem, który doznał wtedy kontuzji i nie mógł kontynuować walki. Od tego czasu Jurkowski nie pojawił się w oktagonie.

Łukasz Jurkowski w drugiej połowie 2020 roku miał zmierzyć się z Szymonem Kołeckim, jednak starcie to zostało odwołane przez kontuzję, której doznał Jurkowski. Do pojedynku miało dojść na gali KSW 55 w Łodzi, jednak tym razem to były sztangista Szymon Kołecki był zmuszony zrezygnować. Niewykluczone, że starcie tych mężczyzn odbędzie się w 2021 roku.

Zobacz także na MMA.pl:

GGG vs. Szeremeta już w grudniu. Polak powalczy o mistrzowskie pasy z żywą legendą!

Wielka szansa polskiego pięściarza. Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) już 18 grudnia zawalczy o mistrzowskie pasy IBF i IBO. Jego rywalem będzie sam Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO).
O zestawieniu tego pojedynku mówiło się już od dłuższego czasu. Polak jest bowiem obowiązkowym pretendentem federacji IBF w wadze średniej. Mówiło się o początku 2020 roku. Potem pojawiło się też data 28 marca. Teraz już jednak znamy oficjalny termin – piątek, 18 grudnia.

Przemysław Saleta śmieje się z Najmana i… wskazuje, że ten w domu ma nie swój pas!

Przemysław Saleta śmieje się z Marcina Najmana! Chodzi o otoczkę wywiadu, który z “El Testosteronem” zrobił portal MMA.PL. W domu u Najmana widać bowiem pas, który nie należy do niego! Podczas wywiadu Marcina Najmana z MMA.PL, internauci wypatrzyli w tle pas mistrzowski, który najwidoczniej nie należy do niego. Najprawdopodobniej jest to pas mistrzowski… Przemysława Salety! 

Mamed Khalidov otwarty na walkę z Mariuszem Pudzianowskim! Jest odpowiedź!

Mamed Khalidov w radiu ”Uwierz w muzykę” został zapytany o potencjalny pojedynek z zawodnikiem kategorii ciężkiej. Wymieniony został Mariusz Pudzianowski (13-7) i Szymon Kołecki (8-1). Olsztynian zapewnia, że nie miałby nic przeciwko!