MMA PLFAME MMAPrzemysław Saleta śmieje się z Najmana i… wskazuje, że ten w domu ma nie swój pas!

Przemysław Saleta śmieje się z Najmana i… wskazuje, że ten w domu ma nie swój pas!

Przemysław Saleta śmieje się z Marcina Najmana! Chodzi o otoczkę wywiadu, który z “El Testosteronem” zrobił portal MMA.PL. W domu u Najmana widać bowiem pas, który… nie należy do niego!

O Marcinie Najmanie znowu zrobiło się głośno, kiedy w sobotę na gali FAME MMA 8 najpierw obalił, a potem kopnął swojego przeciwnika – Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ta walka nie była zakontraktowana w formule… bokserskiej. Najman za tamto zachowanie został zdyskwalifikowany, a zwycięzcą starcia został Don Kasjo.

Przemysław Saleta śmieje się z Najmana i… wskazuje, że ten w domu ma nie swój pas!

Podczas wywiadu Marcina Najmana z MMA.PL, internauci wypatrzyli w tle pas mistrzowski, który najwidoczniej nie należy do niego.

Najprawdopodobniej jest to pas mistrzowski… Przemysława Salety! Oto, co były kickbokser i dwukrotny pogromca Marcina Najmana napisał na ten temat w mediach społecznościowych. Poniżej publikujemy oryginał jego wpisu:

Internauci są czujni… a ja zastanawiam się czy dla tego człowieka jest jakaś granicą żenady?!!! Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem. Pas, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, zostawiłem u niego na przechowanie (kolegowaliśmy się wtedy) przed wyjazdem do USA w 2005 r. A po powrocie nie miałem już z nim kontaktu… Chyba, że w międzyczasie Marcin zdobył pas IBO, a ja to przegapiłem…😂😂😂

Internauci są czujni… a ja zastanawiam się czy dla tego człowieka jest jakaś granicą żenady?!!! Podczas wywiadu z…

Posted by Przemek Saleta on Tuesday, November 24, 2020

Zobacz także:

Skandaliczne zachowanie Marcina Najmana i Damiana Herczyka. FAME MMA pokazuje szokujące sceny!

Dominującym tematem po sobotniej gali FAME MMA 8 jest oczywiście skandaliczna sytuacja, do której doszło przy okazji drugiej walki wieczoru tego wydarzenia.