MMA PLBoksPrzemysław Runowski przegrywa walkę o pas WBO Global

Przemysław Runowski przegrywa walkę o pas WBO Global

Niestety, Przemysław Runowski przegrywa walkę o pas mistrzowski WBO Global. Polak mierzył się z niepokonanym Michaelem McKinsonem na gali bokserskiej w Brentwood.

Dla Runowskiego była to kolejna szansa na sięgnięcie po pas mistrzowski. Swoją poprzednią porażkę także poniósł w walce mistrzowskiej. Pola w kwietniu 2019 roku przegrał walkę o pas WBA International z Joshem Kellym.

Przemysław Runowski przegrywa walkę o pas WBO Global

W sobotę Polak został zdominowany przez niepokonanego Anglika Michaela McKinsona, który wygrał starcie z Runowskim jednogłośną decyzją sędziów.

Punktujący wskazali na zwycięstwo Anglika w stosunku  99:91, 99:91 i 98:92.

Komentator Polsatu Sport Przemysław Garczarczyk tak skomentował tę walkę:

“Bez żadnych problemów McKinson wypunktowuje Runowskiego. Od gdzieś piątej rundy komentatorzy DAZN mówili, że to “wartościowe doświadczenie” dla McKinsona.”

Zobacz także:

Norman Parke vs. Borys Mańkowski walką wieczoru gali FAME MMA 11!

Stało się! Na gali FAME MMA 11 dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Normanem Parke, a Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się w formule bokserskiej. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA!

Michał Oleksiejczuk o freak fightach: Dla mnie to jest gówno, pójście na łatwiznę! Co wy na to?

Jak widać Michał Oleksiejczuk (15-4) należy do zawodników, którzy nie przepadają za freak fightami. ”Lord” zapewnia, że jest to pójście na łatwiznę. Zawodnik UFC twierdzi, że w obecnych czasach dzieją się złe rzeczy w środowisku MMA.

Drugie starcie pań dodane do karty KSW 63

Kolejne dwie zawodniczki kategorii muszej zadebiutują podczas gali KSW 63. Podpisana już wcześniej przez organizację Sara Luzar-Smajić (2-1, 1 KO) zmierzy się 4 września z młodziutką hiszpanką, Aitaną Alvarez (1-0).