MMA PLarmia fight nightPrzemysław Dzwoniarek doznał strasznej kontuzji! Przewalczył z nią prawie cały pojedynek!

Przemysław Dzwoniarek doznał strasznej kontuzji! Przewalczył z nią prawie cały pojedynek!

Przemysław Dzwoniarek (3-1) swój ostatni pojedynek stoczył w sobotę na gali Armia Fight Night ”Special Edition”. Zawodnik kategorii ciężkiej podczas tego starcia doznał straszliwej kontuzji.

W walce wieczoru doszło do dużej niespodzianki. Weteran organizacji Jacek Bednorz (7-6) w drugiej rundzie znokautował faworyzowanego Kamila Szymuszowskiego (17-8). Doświadczony zawodnik pochodzący z Zgierza ma przecież za sobą historię walk w organizacji KSW.

Straszna kontuzja Dzwoniarka!

Przemysław Dzwoniarek (3-1) w mediach społecznościowych postanowił pokazać kontuzję jakiej doznał podczas ostatniej walki. Co ciekawe Przemek przewalczył z nią prawie cały pojedynek.

Siema. Z takim złamaniem otwartym palca przewalczyłem prawie całą walkę. Pozdrawiam.

Dzwoniarek

Przemek podczas Armia Fight Night ”Special Edition” zmierzył się z debiutującym Bartoszem Zaczeniukiem. Przemek w drugiej rundzie znalazł sposób, aby odprawić przeciwnika przed czasem.

Zobacz także:

KSW 61: Będą kłopoty Pudziana? “Juras” ćwiczy efektowne kopnięcie przed czerwcową galą!

Wielu kibiców zastanawia się czy po latach występów w KSW doczekamy się parafrazy słynnego komentarza Łukasza Jurkowskiego i na KSW 61 zobaczymy kłopoty, kłopoty Pudziana? Wszak okazja jest niebagatelna, bowiem Pudzianowski wejdzie do klatki właśnie z Łukaszem Jurkowskim.

KSW 61: To byłaby bitka! Parnasse-Pejić już na najbliższej gali?

Jak poinformował portal Triangle.TV – podczas KSW 61 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w kategorii piórkowej. Były mistrz wagi do -66kg – Salahdine Parnasse zmierzy się z niebezpiecznym Chorwatem – Filipem Pejiciem. Starcie to może wyłonić kolejnego pretendenta w dywizji do 145 funtów.