MMA PLWotorePrzed WOTORE 3. Kamil “WIKING” Janik: Witam w moim świecie! Będzie krwawa jatka!

Przed WOTORE 3. Kamil “WIKING” Janik: Witam w moim świecie! Będzie krwawa jatka!

Przed WOTORE 3. Kamil Janik z radością powitał deklarację Armana “BRODACZA” Amiryana, który powiedział, że ich SuperWalka na gali WOTORE 3 powinna zostać rozwiązana w stójce. – W takim razie zapraszam do tańca, zapowiada się krwawa jatka! – cieszy się “WIKING”.

– Sporty walki podobały mi się od zawsze. Wychowałem się w takim środowisku, gdzie pięści zawsze odgrywały jakąś rolę. Zacząłem od boksu – wspomina 33-letni Kamil Janik. – Przełomem i najlepszym momentem mojej kariery było poznanie Tomasza Sarary i podjęcia współpracy z nim. Z nim w moim teamie sukcesy na pewno nadejdą. Kocham ten sport!

Przed WOTORE 3. Kamil “WIKING” Janik: Witam w moim świecie! Będzie krwawa jatka!

Z mistrzem świata w kickboxingu Tomaszem Sararą w swoim narożniku Kamil Janik zdecydował się na pojedynek na gołe pięści w WOTORE. – Zgłosiłem się, ponieważ klimat i specyfika bardzo do mnie przemawia. To coś nowego na rynku sportów walki. Poza tym lubię wyzwania i rywalizację – tłumaczy zawodnik związany z klubem Halny Nowy Sącz oraz grupą Sarara Team.

Szefowie WOTORE mieli spory problem ze znalezieniem odpowiedniego rywala dla Kamila Janika. Doświadczonemu kickbokserowi walki na gołe pięści odmówiło trzech zawodników MMA. Na oficjalne wyzwanie zamieszczone na profilu Facebookowym organizacji odpowiedziało jednak kilku śmiałków. Najwięcej reakcji kibiców zebrał 25-letni Arman Amiryan, zawodnik sanda. Dodatkowo pewny siebie “BRODACZ” oczekuje ostrej bitki w stójce, gdzie czuje się najmocniejszy.

Arman chce to rozwiązać w stójce? Ok, witam w moim świecie! Zapraszam go do tańca, zapowiada się krwawa jatka! – cieszy się Kamil Janik. – Pomimo tego, że będziemy się bić na gołe pięści, cały czas chcę zachować klasę sportową. Każdego przeciwnika darzę szacunkiem. Podjął wyzwanie, więc ma jaja. Arman, let’s go! Jestem w świetnej formie i idę po zwycięstwo – kończy “WIKING”.

Gala WOTORE 3 odbędzie się 19 września w Alvernia Studios w Alwerni.

Transmisja tylko w PPV (19,99 PLN) na TV.WOTORE.COM. Bilety są dostępne na stronie www.wotore.com.

[informacja prasowa WOTORE]

Zobacz także:

Dana White krytykuje sędziego walki Herman vs. Rodriguez: Jeb**ny poziom Mazzagattiego

Szef UFC Dana White krytykuje sędziego walki Ed Herman vs. Mike Rodriguez, który w drugiej rundzie pojedynku popełnił ogromny błąd w interpretacji ciosów. Pomyłka sędziego Chrisa Tognoniego kosztowała Rodrigueza wygraną.

Mirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński nie zamierza odpuszczać ostatnio gorącego tematu. Czołowy trener w Polsce w mediach społecznościowych ponownie postanowił wypowiedzieć się o szefie FAME MMA!