MMA PLBez kategoriiPrzed Pride MW GP – Final Round.

Przed Pride MW GP – Final Round.

 050627.jpg

 – Półfinaliści najbliżej gali Pride FC (W.Silva, R.Arona, ‘Shogun’ Rua, A.Overeem) poznali już swoich rywali i rozpoczęli przygotowania do głównej imprezy wagi średniej w tym roku. Poniżej krótkie wypowiedzi każdego z nich na temat swojego przeciwnika, jak i ogólnych odczuć związanych z finałową rundą Grand Prix.


Silva1.jpg – Po walce z drugiej rundy w czerwcu miałem nadzieję, że będę walczył z Alistairem, ponieważ Jego uderzany styl i mój styl pasowałyby do ringu PRIDE. Byłoby to emocjonujące. Ale po głosowaniu fanów zadecydowano, że będę walczył z Ricardo Aroną. Słyszałem, że japońscy fani mają nadzieję, że pomszczę Sakurabę. Zawsze trzymam w głowie taką myśl: Najważniejszą rzeczą dla nas jest uszczęśliwianie fanów, jak to mawia Sakuraba. Wszyscy członkowie Chute Boxe bardzo szanują Sakurabę i tym razem nauczę Aronę czym jest prawdziwa profesjonalna walka. Rezultat będzie bardzo podobny do tego, jak skończył Quinton. W finale najprawdopodobniej będę walczył przeciwko Shogunowi. Dam z siebie 100% i pokażę wszystkim styl Chute Boxe. Dziękuję za wspieranie nas.

Arona1.jpg
 – Nareszcie będę walczył z Silvą i jestem bardzo podekscytowany. On unikał walki ze mną. Ale teraz już nie ma przede mną ucieczki. W czerwcu Rogerio (Nogueira) przegrał z gościem z Chute Boxe, więc tym razem Brazilian Top Team pokona Silvę. Czas abym ja (tygrys) zjadł mistrza. W sierpniu będę mistrzem.

Shogun.jpg – Myślałem już, że zmierzę się z Aroną. Ale teraz słyszałem, że walczę z Alistairem i cieszę się, że jest moim przeciwnikiem. Jest uderzaczem, tak jak ja, więc będzie to ekscytująca walka. Obaj jesteśmy także w pewnym sensie nowymi twarzami. Nie jesteśmy tylko uderzaczami, on także ma umiejętności walki w parterze. Więc chcę udowodnić, który zawodnik zasługuje na to, aby wygrać cały turniej jako nowa twarz PRIDE. Myślę, że w finale zmierzę się z Wanderleiem. Bardzo Go szanuję, ale nie zawaham się z Nim walczyć, bo taki jest nasz styl Chute Boxe. I mam nadzieję, że wygram tę walkę. Damy wspaniałe widowisko, więc proszę wspierajcie nas.

Overeem.jpg
 – Bardzo się cieszę, że zmierzę się z Shogunem, ponieważ zawsze miałem nadzieję z Nim walczyć. Obaj mamy zaplecze w stylu uderzanym, ale jesteśmy także zawodnikami wszechstronnymi. Więc to będzie niesamowita walka. Ktokolwiek zwycięży, to publika będzie głównym zwycięzcą tego GP. Dziękuję.

Źródło: pridefc.com
Tłumaczenie: Chocim

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis