MMA PLKSWPrzeciwnik Pudziana ma zaplanowaną już następną walkę! Zmierzy się z legendą K-1!

Przeciwnik Pudziana ma zaplanowaną już następną walkę! Zmierzy się z legendą K-1!

Mariusz Pudzianowski (13-7) już dwudziestego marca stoczy swój najbliższy pojedynek. ”Dominator” w walce wieczoru KSW 59 zmierzy się z Serigne Ousmane Dia (2-0). Co ciekawe Senegalczyk już w tym momencie ma zaplanowany pojedynek w maju.

”Bombardier” to jedna z trzech największych legend narodowego sportu swojego kraju, jakim są senegalskie zapasy. Ousmane Dia dwukrotnie – w 2002 oraz 2014 – został mistrzem świata w tym sporcie i sięgnął po tytuł ”The King of the Arena”.

W 2018 roku Senegalczyk postanowił przenieść się do świata MMA i jak do tej pory jest niepokonany. Nazywany również przez fanów „B52″ zawodnik oba stoczone pojedynki wygrał przez nokauty, a łącznie potrzebował na to jedynie 2 minut i 11 sekund. Senegalczyk zwyciężył z innym topowym zapaśnikiem Amadou Papisem „Rocky Balboa” Konezem oraz czołowym brytyjskim mistrzem walk na gołe pięści, Danem Podmore’em.

Przeciwnik Pudziana zmierzy się z legendą K-1!

Serigne Ousmane Dia (2-0) zamierza podkręcić tempo. Senegalczyk poza walką z Mariuszem Pudzianowskim (13-7) ma zaplanowane już starcie z legendą kick-boxingu! 44-latek ósmego maja we Francji ma skrzyżować rękawice z Jerome Le Bannerem.

Banner

Walka wieczoru | Main event
+120,2 kg/+265 lb: Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO) vs Serigne Ousmane Dia (2-0, 2 KO)

Walka o pas kategorii koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout
61,2 kg/135 lb: Antun Račić (25-8-1, 13 Sub) vs Sebastian Przybysz (7-2, 4 KO, 1 Sub)

Zobacz także:

Duża strata organizacji Bellator? Gwiazda reality show kończy karierę!

Medialnie będzie to na pewno spora strata organizacji Bellator, która mocno ruszyła w rynek Wielkiej Brytanii. Aaron Chalmers (5-2) znany jako gwiazda reality show zdecydował się zakończyć karierę w MMA. Znaczenie miał zapewne wynik ostatniej walki.

Widzieliście wywiad z Bonusem BGC? Piotr zdradził, że dostaje dużo propozycji!

Piotr Witczak zamierza podkręcić tempo. Nie powinno być problemu, bo ”Bonus BGC” gwarantuje, że dostaje dużo propozycji