MMA PLBoksProfesjonaliści pomagają youtuberowi! Jest przekonanie: Widzę tylko jak Paul wygrywa przez nokaut…

Profesjonaliści pomagają youtuberowi! Jest przekonanie: Widzę tylko jak Paul wygrywa przez nokaut…

Już siedemnastego kwietnia dojdzie do starcia bokserskiego pomiędzy Jake Paulem, a Benem Askrenem. Trzeba przyznać, że pojedynek cieszy się dużym zainteresowaniem. W przygotowaniach youtubera pomagają profesjonaliści.

24-latek stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek. Debiut miał miejsce w poprzednim roku. Paul wygrał dwa starcia i co ważne zakończył je przed czasem.

Raush Manfio pomaga youtuberowi!

Raush Manfio (11-3) ciekawy zawodnik MMA z kategorii lekkiej pomaga w przygotowaniach Jake’a Paula, który już w kwietniu stoczy ważny pojedynek. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów zmierzy się z Benem Askrenem.

Brazylijczyk deklaruje, że postanowił pomóc youtuberowi za darmo. 29-latek gwarantuje, że Paul robi szybko postępy i nie widzi nawet możliwości, w której Askren zostaje zwycięzcą.

Robię to za darmo na siłowni (śmiech). Zrobiliśmy pięć rund samego boksu. Mieli tam sędziego, wszystko było bardzo profesjonalne. Ten dzieciak ciężko pracuje. Pracuje z nim cały zespół. Trenuje naprawdę ciężko i jest duży, więc przez cały czas musiałem być czujny. To nie było łatwo. Ciężko trenowaliśmy (…) Wierzę, że Ben Askren może przyjąć cios, ale Jake Paul ma nokautujący cios. Jeśli Askren wydzie tam, by wymieniać tylko ciosy, upadnie. Bez wątpienia. Paul ma potężną prawą rękę i staje się mądrzejszy na ringu, nie boi się niczego. Paul ma ogień, a to jest kluczowe. (…) Co powinien zrobić Askren żeby wygrać? Musi zmęczyć Jake’a Paula. Ale jak go zmęczyć, jeśli nie ma ciężkich rąk? Jak on ma go skrzywdzić? Co on zamierza zrobić? Widzę tylko jak Jake Paul wygrywa przez nokaut, lub na punkty. Jake Paul jest znacznie lepszy. Nie widzę broni, której Askren może użyć. Gdyby był wojownikiem typu Dan Henderson z potężnym ciosem, to byłaby inna rozmowa.