MMA PLJan BłachowiczProchazka chce walczyć z Janem Błachowiczem! Teixeira pyta o natychmiastowy rewanż

Prochazka chce walczyć z Janem Błachowiczem! Teixeira pyta o natychmiastowy rewanż

Jiri Prochazka (29-3-1) wie już z kim chciałby zmierzyć się w kolejnym pojedynku. Reprezentant Czech w pierwszej obronie tytułu w wadze półciężkiej chciałby się spotkać z Janem Błachowiczem (29-9). Dodatkowo po walce zabrał głos Glover Teixeira (33-8), który jak widać liczy na natychmiastowy rewanż. 

Błachowicz

Sytuacja w wadze półciężkiej jest bardzo ciekawa. Nie można wykluczyć opcji, że największa organizacja na świecie będzie chciał zorganizować natychmiastowy rewanż Teixeiry z Prochazką. Powód? Ich pierwszy pojedynek był kapitalny, nie brakowało zwrotów akcji, a do czasu skończenia to Brazylijczyk prowadził na kartach punktowych.

W tej sytuacji co z naszym reprezentantem? Zapewne walka z wygranym starcia Anthony Smith (36-16) kontra Magomed Ankalaev (17-1).

Jiri Prochazka: Teraz czas na Jana!

Jiri Prochazka (29-3-1) wskazuje Jana Błachowicza (29-9) jako kolejnego swojego przeciwnika.

Teraz czas na Jana. Myślę, że to on będzie moim następnym rywalem. Chciałbym zawalczyć z Janem, bo myślę, że mogę go pokonać więc to zrobimy (..) Gdziekolwiek? Myślę, że to powinno odbyć się w Europie. To będzie najlepsza walka dla zawodników z Polski i Czech. Zbyt wcześnie żeby mówić o następnej walce, ale wiem, że to będzie starcie z Janem Błachowiczem i jestem na to gotowy.

Wideo poniżej:

To nie koniec, bowiem po walce głos zabrał Glover Teixeira (33-8). Jak widać Brazylijczyk liczy na natychmiastowy rewanż.

Rematch?? @jiri_bjp @danawhite @ufc

Zobacz także:

Remi Gruchała pokazuje twarz po gali GROMDA 9. Czy dalej chcesz być zawodnikiem sportów walki?

Zawodnik organizacji GROMDA – Remi Gruchała pokazuje dramatycznie wyglądającą twarz po wczorajszej gali GROMDA 9. “Remi” wystąpił w walce określanej jako super fight. Jego rywalem był Piotr “Diabełek” Czajko. Ich pojedynek był pełen emocji, a jeszcze więcej w nim było krwi.

Alan Kwieciński mocno odpowiada zawodnikowi GROMDY! Widzieliście?

Tomasz Gromadzki jeszcze nie tak dawno w mediach społecznościowych odniósł się do ostatniej przegranej Alana Kwiecińskiego. Zawodnik GROMDY udzielił wywiadu, gdzie ponownie był poruszony temat ”Alanika”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis